Zapytanie
726... telefon

Angela Suknie Ślubne

ul. Broniewskiego 4, Toruń, Kujawsko-Pomorskie,

W pobliżu: Bydgoszcz, Solec Kujawski, Grudziądz, Inowrocław, Brodnica, Włocławek, Golub-Dobrzyń, Ciechocinek, Rypin, Cierpice

726... telefon
Wyświetleń: 3094


Średnia ocena: 0 z 0 głosów

Zobacz opinie

Angela Suknie Ślubne

Salon ślubny Angela od wielu lat ubiera Panny Młode z Kujaw i Pomorza w wyjątkowe i niepowtarzalne kreacje ślubne.  

W naszych salonach oferujemy tylko oryginalne modele sukien najlepszych polskich i zagranicznych projektantów mody ślubnej, takich jak Lillian West, Sincerity, Sweetheart, Annais, Gala i wiele innych.

Przykładamy dużą wagę do jakości i estetyki dlatego wszystkie nasze suknie są uszyte z najlepszych tkanin i starannie wykończone. Wyszukane konstrukcje, metaliczne koronki, królewska satyna i elegancki szyfon tworzą nienagannie dopasowane suknie, które podkreślają kształty kobiecego ciała. Kobiece akcenty, takie jak zdobione krótkie rękawki, odpinane pasy i wyrafinowanie zdobione dekolty świadczą o niepowtarzalności i wyjątkowości naszych sukien, które są zaprojektowane aby zrobić wrażenie nie tylko na Pannie Młodej.

Doświadczone i wykwalifikowane konsultantki ślubne indywidualnie doradzą każdej Pannie Młodej odpowiednią suknię, pomogą w doborze ozdób i dodatków. Oferujemy suknie wyłącznie z najnowszych kolekcji, zarówno klasyczne jak i nowoczesne. Swoją wymarzoną suknię znajdzie u nas Panna Młoda gustująca w  prostych i subtelnych kreacjach jak i osoba lubiąca oryginalność i przepych.

Zapraszamy do naszych salonów w Bydgoszczy, Toruniu, Włocławku i Grudziądzu. 

Zapraszamy do kontaktu!

Lokalizacja

Wasze opinie

Tagi: Toruń, Ona i On, Suknie ślubne, Skrzypce na ślub Warszawa

Powrót