Zapytanie
511... telefon

Anna Sarnowska Studio

Al. Jana Pawła II 43A, Warszawa, Mazowieckie,

W pobliżu: Legionowo, Grodzisk Mazowiecki, Pruszków, Otwock, Piaseczno, Mińsk Mazowiecki, Wołomin, Ząbki, Marki

511... telefon
Wyświetleń: 2115


Średnia ocena: 0 z 0 głosów

Zobacz opinie

Anna Sarnowska Studio

Niewątpliwie ślub jest jednym z najpiękniejszych chwil w naszym życiu, a wyjątkowa suknie ślubna może sprawić, że ten niezwykły dzień będzie jeszcze piękniejszy. 

Tym bardziej, jeśli jest wykonana z sercem, projektowana z pasją i inspirowana marzeniami przyszłej Panny Młodej - tak jak suknie ślubne sygnowane nazwiskiem Anna Sarnowska. Suknie dopracowane w każdym detalu, charakteryzujące się modnym krojem, wykonane z wyjątkowych materiałów i oryginalnych koronek pod czujnym okiem projektantki, Anny Sarnowskiej. 

Naszą filozofią jest, aby każda Panna Młoda znalazła swoją wymarzoną suknię, dlatego słuchamy uważnie i proponujemy zmiany w naszych modelach, alby wspólnie stworzyć „tą jedyną”. Dla Panien Młodych, które nie odnajdą swojej wymarzonej sukni z pośród dostępnych modeli, proponujemy spotkanie z projektantką, Anną Sarnowską i stworzenie indywidualnego projektu wymarzonej sukni ślubnej.

Zapraszamy do naszego Anna Sarnowska Studio, gdzie każdą Pannę Młodą otoczymy profesjonalną opieką stylistki ślubnej, która pomoże wybrać suknię, dobrać dodatki i stworzyć stylizację. Staramy się, aby wizyta u nas była przyjemnością - miłym spotkaniem, często w gronie najbliższych Pannie Młodej osób oraz aby wybór sukni ślubnej był podyktowany głosem serca, a nie koniecznością. 

Zapraszamy do kontaktu!

Lokalizacja

Wasze opinie

Tagi: Warszawa, Ona i On, Suknie ślubne, Suknie Ślubne Boho, Skrzypce na ślub Warszawa

Powrót