Zapytanie
608... telefon

Atelier Sylwia Romaniuk

Aleje Ujazdowskie 41, Warszawa, Mazowieckie,

W pobliżu: Warszawa, Legionowo, Nowy Dwór Mazowiecki, Sochaczew, Otwock, Radom, Piaseczno, Płock, Marki, Siedlce, Przasnysz

608... telefon
Wyświetleń: 1430


Średnia ocena: 0 z 0 głosów

Zobacz opinie

Ceny od

6000 zł

Atelier Sylwia Romaniuk

Niepowtarzalne, wyjątkowe i pełne kobiecości. Właśnie takie są projekty Sylwii Romaniuk, założycielki i dyrektor kreatywnej Domu Mody Sylwii Romaniuk. To kobieta pełna miłości, szukająca inspiracji w sztuce i otaczającej ją rzeczywistości.

W przeciągu kilku lat stworzyła markę o międzynarodowej rozpoznawalności. Atelier Sylwii Romaniuk słynie z sukni wieczorowych szytych w duchu Haute Couture. Ponadczasowy styl, ręczne wyszywania oraz najwyższej jakości tkaniny zaskarbiły uznanie najbardziej wymagających klientek. SR tworzy kreacje na najważniejsze i najbardziej wyjątkowe momenty życia.

“Moja Droga,

Witam w moim Świecie, gdzie sztuka łączy się za pasją a moje zaangażowanie owocuje kreacją prosto z bajki. Moda to moje powietrze, moje życie. Kreowaniem wizerunku kobiet zajmuje się od kilkunastu lat a indywidualne podejście do każdego projektu to moja recepta na sukces. Zaufanie którym mnie obdarzacie dodaje mi ogromnej motywacji do stawiania sobie poprzeczki coraz wyżej i szukaniu coraz to oryginalniejszych tkanin czy rozwiązań.


Każda z zaprojektowanych przeze mnie sukni niesie za sobą historię. Jest odpowiedzią na mój aktualny stan, przebyte podróże czy też zasłyszaną muzykę. Te kreacje to ja. Dzielę się tym co czuję i tym co najbardziej osobiste- moją wrażliwością.


Mam nadzieję, że znajdziesz tutaj suknie, o której śniłaś będąc dzieckiem a zapragnęłaś odkąd zostałaś kobietą. Opowiedz mi o swoich marzeniach dotyczących kreacji- a ja je spełnie.


Sylwia Romaniuk”


Zapraszamy do kontaktu!


Video prezentacja

Lokalizacja

Wasze opinie

Tagi: Warszawa, Ona i On, Suknie ślubne, Suknie Ślubne Boho

Powrót