Zapytanie
22... telefon

Jennifer Vaiano Suknie Ślubne

ul. Grochowska 217 lok U2A, Warszawa, Mazowieckie,

W pobliżu: Legionowo, Grodzisk Mazowiecki, Pruszków, Nowy Dwór Mazowiecki, Łomianki, Otwock, Piaseczno, Wołomin, Zielonka, Ząbki, Marki

22... telefon
Wyświetleń: 1589


Średnia ocena: 0 z 0 głosów

Zobacz opinie

Jennifer Vaiano Suknie Ślubne

W naszej ofercie znajdują się kreacje, których koszt jest nawet dwukrotnie niższy od cen proponowanych przez konkurencyjne warszawskie salony. Ponadto nasze Klientki mają możliwość skorzystania z usług Komisu Ślubnego Alicja, a tym samym odzyskania części zainwestowanej kwoty. Jesteśmy jednym z niewielu salonów ślubnych w Warszawie z tak szerokim zakresem usług.

Wybór wymarzonej sukni ślubnej jest punktem kulminacyjnym przygotowań do tego wyjątkowego wydarzenia. U nas z pewnością znajdziesz kreację odpowiadającą Twoim potrzebom. Każdego dnia nasze doświadczone i cierpliwe stylistki ślubne udzielają profesjonalnego wsparcia w doborze odpowiedniego fasonu, uwzględniając figurę oraz indywidualne preferencje Klientek. Pomagają także w dopasowaniu niezbędnych dodatków. Z kolei sprawne i niezastąpione krawcowe dbają, by każda suknia ślubna była dopracowana w najmniejszym nawet szczególe.

Zapraszmy do kontaktu!

Lokalizacja

Wasze opinie

Tagi: Warszawa, Ona i On, Suknie ślubne, Skrzypce na ślub Warszawa

Powrót