Zapytanie
662... telefon

Magann Atelier

Długa 17a, Kraków, Małopolskie,

W pobliżu: Skawina, Wieliczka, Bochnia

662... telefon
Wyświetleń: 322


Średnia ocena: 0 z 0 głosów

Zobacz opinie

MAGANN Atelier

Polska marka oferująca suknie ślubne – szyjemy i projektujemy w Krakowie. Marka powstała w odpowiedzi na Wasze potrzeby i pragnienia jako wynik wieloletniego doświadczenia w pracy z Pannami Młodymi. Tworzone z pasji suknie są subtelną mieszanką elegancji, wyrafinowanego smaku i nieszablonowych form. Wyjątkowe połączenia romantycznej kobiecej zmysłowości z ekskluzywnym blaskiem luksusu to wynik fuzji dwóch nietuzinkowych osobowości -twórczyń marki. Sami nadzorujemy proces kreacji i realizacji projektów co pozwala nam czuwać nad jakością krawiectwa oraz doborem odpowiednich, wysokogatunkowych tkanin. Z zaangażowaniem dbamy o najdrobniejsze szczegóły tak aby stworzyć dla Was naprawdę wyjątkowe suknie. MAGANN Atelier to zachwycające realizacje tworzone z niebanalnych, jedynych w swoim rodzaju projektów. Wysokiej jakości tkaniny i unikatowe koronki to podstawa tych zachwycających kreacji. Ręcznie naszywane detale w zestawieniu z naturalnymi formami kroju stają się niemalże biżuteryjną oprawą dla kobiecej sylwetki.

Mamy unikalne podejście do szycia. Aby jeszcze lepiej sprostać  potrzebom naszych klientek stworzyłyśmy kolekcję w której swobodnie możecie miksować spódnice oraz góry sukni. Każdy element kreacji uszyty jest osobno aby stworzyć możliwość przymierzenia różnych wersji sukien a gdy już wybierzecie idealny zestaw możecie zdecydować czy suknia ma składać się z jednej całości czy z osobnego topu i spódnicy. Z nami możecie same zaprojektować swoją suknię tak, aby w pełni stała się dopełnieniem tego cudownego dnia i podkreślała Waszą osobowość. Wprowadzamy wszelkie zmiany w projektach, aby Nasza Panna Młoda miała możliwość jeszcze lepszego dopasowania sukni do swoich oczekiwań. Chcemy tworzyć suknie, które będą utkane z Waszych marzeń, dzięki temu stajemy się częścią tych niezapomnianych chwil waszego życia. To uczucie między wami jest czymś co nas napędza i daje nam źródło ciągłych inspiracji.

Markę stworzyły dwie energiczne kobiety.

Wszystko zaczęło się od poszukiwań własnych sukien ślubnych. Rynek nie spełnił naszych, oczekiwań więc same zaprojektowałyśmy i wykonałyśmy nasze suknie. Pracując jako stylistki z innymi pannami młodymi zauważyłyśmy, że wiele kobiet nie znajduje swojej wymarzonej kreacji, a jej poszukiwania stają się stresujące. W odpowiedzi na Wasze potrzeby powstała marka Magann i projekt w którym same pod okiem profesjonalistów możecie stworzyć własną suknie.

Kreatywne serce naszej marki tworzą Magdalena Brasse-Lipińska projektantka i konstruktor, w 2008 roku ukończyła Szkołę Artystycznego Projektowania Ubioru na wydziale Projektowanie Ubioru, w późniejszych latach pracowała dla wiodącej polskiej marki odzieżowej. To doświadczenie wykorzystuje dziś aby wizualizować marzenia swoich klientek.

Anna Gołuszka stylistka i wizażystka, absolwentka Szkoły Wizażu i Stylizacji Artystyczna Alternatywa na kierunku Wizaż i Stylizacja oraz IBP Makeup Instructors Academy na kierunku Analiza kolorystyczna i stylizacja. Ukończyła wiele kursów między innymi Kurs Bridal Look Expert, Analizy kolorystycznej w systemie 12 typów urody, Kurs makijażu ślubnego z Klaudią Kłos Mistrzynią Świata w makijażu profesjonalnym. Od lat pracuje z Pannami Młodymi tworząc makijaże oraz stylizacje ślubne.

Taki duet łączy w sobie profesjonalne podejście z niebanalnym wyczuciem stylu i pasją tworzenia.
A wszystko to aby spełniać Wasze marzenia.


Zapraszamy do kontaktu!

Lokalizacja

Wasze opinie

Tagi: Kraków, Ona i On, Suknie ślubne

Powrót