Zapytanie
608... telefon

Pracownia Sukien Ślubnych i Wizytowych "Salonik Królewny"

Tychy, Śląskie,

W pobliżu: Katowice, Sosnowiec, Jaworzno, Mysłowice, Gliwice, Rybnik, Ruda Śląska, Mikołów, Oświęcim, Bielsko-Biała, Bieruń

608... telefon
Wyświetleń: 1402


Średnia ocena: 0 z 0 głosów

Zobacz opinie

Pracownia Sukien Ślubnych i Wizytowych "Salonik Królewny"

Szyję dla pań w różnym wieku o różnych figurach, indywidualne, niepowtarzalne wzory. Stawiam na profesjonalizm wykonania. U mnie w pracowni każda Klientka może liczyć na indywidualne podejście w doborze stroju do swojej sylwetki i okazji. Żaden rozmiar i żadna figura nie stanowi problemu!

Suknie szyte są zawsze na miarę, według życzenia Klientki. Wspólnie z Klientką dobieramy materiały, wzory, koronki i ich kolory. Takie podejście pozwala mi sprostać wymaganiom każdego, często bardzo wymagającego Klienta, oczekującego obsługi na najwyższym poziomie.

Bardzo często bywa tak, że Klientka przychodzi ze zdjęciem lub rysunkiem swojej wymarzonej sukni, prosząc o uszycie takiej samej, co nie stanowi dla mnie żadnego problemu. Połączenie kilku sukni w jedną też jest jak najbardziej możliwe.

W Saloniku Królewny każda Klientka może zawsze liczyć na fachową, profesjonalną poradę w wyborze odpowiedniego fasonu, z uwzględnieniem indywidualnego stylo wymarzonej sukni oraz możliwości finansowych.

Bez pośpiechu, w przytulnym i kameralnym wnętrzu, każda Klientka może poczuć się wyjątkowo - po prostu jak królewna.

Zapraszamy do kontaktu!

Lokalizacja

Wasze opinie

Tagi: Tychy, Ona i On, Suknie ślubne, Suknie Ślubne Boho, Skrzypce na ślub Warszawa

Powrót