Zapytanie
603... telefon

Salon mody ślubnej i wizytowej FULARA & ŻYWCZYK - Katowice

Mikołaja Kopernika 6, Katowice, Śląskie,

603... telefon
Wyświetleń: 2579


Średnia ocena: 0 z 0 głosów

Zobacz opinie

Salon mody ślubnej i wizytowej FULARA & ŻYWCZYK - Katowice

Suknie ślubne FULARA&ŻYWCZYK to kreacje dla kobiet poszukujących niebanalnych, kobiecych i subtelnych sukni ślubnych. Wszystkie oferowane przez nas suknie ślubne są szyte na miarę, pod indywidualne zamówienie. Szyjemy tylko z materiałów najwyższej jakości. Zapraszamy do zapoznania z kolekcją sukien ślubnych 2018. 

Kolekcja sukien ślubnych FULARA & ŻYWCZYK to ekskluzywna moda ślubna, która spełni wymagania nawet najbardziej wymagających kobiet, które mają stanąć na ślubnym kobiercu. Suknie łączą w sobie takie cechy jak: subtelność, delikatność, ale też odwagę. Każda z oferowanych przez nas sukien szyta jest na miarę, dzięki czemu każda kobieta będzie miała idealnie dopasowaną suknię do własnej figury i na pewno będzie się w niej prezentowała na własnym ślubie perfekcyjnie.

W naszej ofercie znajdą Państwo suknie o prostym, eleganckim kroju, które są unikatowe na rynku lub też suknie koronkowe, pięknie podkreślające naturalną barwę skóry prześwitującą spod koronki. Kolekcja jest nowoczesna oraz stylowa, dlatego panie stające przed ołtarzem poczują się w takich sukniach modnie i bardzo atrakcyjnie, a to warto zapewnić sobie podczas najważniejszej uroczystości w życiu.

Zapraszamy do kontaktu! 

Lokalizacja

Wasze opinie

Tagi: Katowice, Ona i On, Suknie ślubne, Suknie Ślubne Boho, Skrzypce na ślub Warszawa

Powrót