Zapytanie
338... telefon

Salon Ślubny Manhattan

Pl. Jana Pawła II 13, Wadowice, Małopolskie,

W pobliżu: Kraków, Skawina, Wieliczka, Myślenice, Wadowice, Bochnia

338... telefon
Wyświetleń: 1353


Średnia ocena: 5 z 2 głosów

Zobacz opinie

Ceny od

1500 zł

Salon ślubny ,, Manhattan"
Salon Ślubny Manhattan służy już 30 lat. Pomaga swoim klientkom w doborze gustownych, pełnych elegancji, a także komfortowych kreacji ślubnych. Oferujemy duży wybór różnorodnych modeli oraz niezliczone bogactwo dodatków, dzięki czemu każda z przyszłych Panien Młodych ma szansę opuścić nasz salon w pełni usatysfakcjonowana. Wszystkim Paniom zapewniamy pomoc stylistów w wyborze odpowiedniej kreacji, która pozostanie w harmonii z typem figury, karnacją, urodą. Zapewniamy miłą obsługę, przyjazną atmosferę oraz doradztwo krawieckie na najwyższym poziomie. Ze ścian naszego salonu spoglądają szczęśliwe i zakochane Pary Młode na starych fotografiach, rozsiewając aurę miłości. Nasz salon zapewnia długie i udane pożycie. :-)

Zapraszamy!

Video prezentacja

Lokalizacja

Wasze opinie

G Gosia 2021-03-04 10:36:22

Ocena: 5

Serdecznie polecam ten salon. Trafiłam do niego po namowie koleżanki. Miałam trochę daleko, ale było warto! Suknie przepiękne ! Miałam prawdziwy kłopot przy wyborze, bo co jedna to ładniejsza. A atmosfera tam panująca jest nie do opisania! To trzeba przeżyć samemu! Profesjonalizm i przyjacielski stosunek do klienta. Polecam w 100%

W Weronika 2021-02-24 13:56:56

Ocena: 5

Salon bardzo uroczy. Od pierwszego wejrzenia zakochałam się w swojej sukni ślubnej, dlatego wiedziałam, że nie będę już szukać dalej. Bogactwo dodatków, fachowa i miła obsługa, wszystkie szczegóły krawieckie idealnie omówiona, tak że suknia przyszła gotowa na mój wymiar. Bardzo polecam, naprawdę piękne sukienki! :)

Tagi: Wadowice, Ona i On, Suknie ślubne

Powrót