Zapytanie
790... telefon

Suknie Ślubne Daria - Pracownia

Chwałowicka 57, Rybnik, Śląskie,

790... telefon
Wyświetleń: 229


Średnia ocena: 0 z 0 głosów

Zobacz opinie

Suknie Ślubne Daria - Pracownia

Szycie sukien ślubnych, wieczorowych i dla dziewczynek na miarę. Dobra jakość w przystępnej cenie.

INDYWIDUALNE PODEJŚCIE DO KAŻDEJ KLIENTKI.

Korzystając z oferty pracowni sukien masz pewność idealnego dopasowania projektu do Twoich oczekiwań. Współpracując z moimi Klientkami uwzględniam indywidualne potrzeby każdej z nich.

WYSOKIEJ JAKOŚCI MATERIAŁY

Do sukien które szyje używam tkanin najlepszej jakości, wszystkie pochodzą z renomowanych specjalistycznych hurtowni.

RĘCZNE WYKOŃCZENIE

Każde suknie to niepowtarzalne rękodzieło. Indywidualnie doposowane do figury. Ręcznie naszywane koronki, układane zdobienia, tworzą niepowtarzalną całość różną od masowo produkowanych sukien na dużą skale.

Każda z Klientek, która chce skorzystać z moich usług, może złożyć zamówienie osobiście, przez internet lub mobilnie. W większości z nich, udaje się to zrobić w pracowni. Bardzo chętnie je tu goszczę. Mają one możliwość przymierzenia sukien, które tworzą wystrój pracowni. W koszykach pełnych próbek materiałów, mogą zobaczyć najróżniejsze wzory koronek i i wybrać gatunek tkaniny do swojej kreacji. Jednak dla Panien Młodych, które nie mają możliwości przyjechać, świadczę usługi mobilnie, począwszy od złożenia zamówienia, poprzez przymiarki, do gotowej sukni ślubnej. Wszystkie wizyty w domu Klientki, do 20 km są bezpłatne.

Zapraszam do kontaktu!

Lokalizacja

Wasze opinie

Tagi: Rybnik, Ona i On, Suknie ślubne, Akcesoria i Dodatki Ślubne

Powrót