Zapytanie
71... telefon

Akademia Tańca Esens

Wrocław, Dolnośląskie,

W pobliżu: Środa Śląska, Kąty Wrocławskie, Bielany Wrocławskie, Długołęka

71... telefon
Wyświetleń: 96


Średnia ocena: 5 z 2 głosów

Zobacz opinie

Akademia Tańca Esens

Akademia Tańca Esens to miejsce idealne dla każdego kto chce nauczyć się tańca, poczuć się swobodnie na parkiecie i oczywiście dobrze się bawić. 
Uważamy, że taniec nie zna wieku! Posiadamy bogatą ofertę. Nie wiesz od czego zacząć? Jaki styl do Ciebie pasuje? Masz pytania? Zacznij od rozmowy z naszymi pracownikami, którzy chętnie pomogą Ci wybrać idealne zajęcia dla Ciebie!

Doradzimy, jaki taniec wybrać, pomożemy dobrać muzykę, stworzymy choreografię i wreszcie nauczymy tańczyć. Dołożymy wszelkich starań aby proces przyswajania choreografii był niezapomnianym przeżyciem, a Wasz pokaz olśnił gości weselnych!

Bardzo często pytacie nas czym różnią się kurs wedding dance i lekcje pierwszego tańca. Różnica jest istotna. Podczas kursu grupowego, wszystkie pary uczone są identycznego układu i jest to najczęściej walc angielski. Oczywiście nasi instruktorzy posiadają ogromne doświadczenie w prowadzeniu takich zajęć i wymyślona przez nich choreografia z pewnością zachwyci gości. Ale co w przypadku, jeśli nasza wizja pierwszego tańca delikatnie odbiega od sztywnych norm lub umiejętności taneczne jednego z narzeczonych nie są zbyt imponujące i oferowany kurs to stanowczo za mało? Wybieramy się na lekcje indywidualne. W przypadku takich zajęć macie Państwo większą dowolność. Dobrany według Waszych prefernecji instruktor ułoży pierwszy taniec pod muzykę przez was wybraną. Na takich zajęciach jesteśmy w stanie stworzyć choreografię jaką sobie wymarzycie - salsa, bachata a może discofox? Popularny ostatnio jive, rock n roll - wszystko jest możliwe;)

Zachęcamy do kontaktu!

Video prezentacja

Lokalizacja

Wasze opinie

P Paweł 2021-09-01 13:04:37

Ocena: 5

Najlepsza Szkoła Tańca Polecam! Pan Damian jest bardzo dobrym nauczycielem Hip Hopu, ma podejście do dzieci, córka z chęcią wraca na zajęcia. Zachęcam tez do udziału w półkoloniach mega zabawa i atmosfera.Wielkie Dziękuje dla Pani Patrycji i Pana Damiana za super opiekę.POLECAM GORĄCO!!!

P Patryk 2021-07-15 14:25:29

Ocena: 5

Bardzo polecam!!! Atmosfera 10/10! Kadra wyedukowanych instruktorów 😍 Jednym słowem najlepsze studio taneczne 😍 Zapraszam wszystkich a napewno nie będziecie zawiedzeni ❤️❤️!!!!

Tagi: Wrocław, Ona i On, Szkoły tańca

Powrót