Zapytanie
727... telefon

Cheek to Cheek Dance Studio

UL. GĘSIA 22A, Kraków, Małopolskie,

W pobliżu: Nowy Sącz, Skawina, Wieliczka, Tarnów, Oświęcim, Bochnia, Brzesko

727... telefon
Wyświetleń: 777


Średnia ocena: 0 z 0 głosów

Zobacz opinie

Cheek To Cheek Dance Studio

Czego uczymy?

Cheek To Cheek Dance Studio to kameralne studio tańca towarzyskiego w Krakowie, gdzie każdy może poczuć się wyjątkowo. Wyróżnia nas profesjonalizm i indywidualne podejście.

Nasz program nauczania bazuje na użytkowej formie tańca towarzyskiego. Opieramy się przede wszystkim na stylu Amerykańskim, ale czerpiemy również ze stylu Europejskiego.

Kładziemy nacisk na to, co w tańcu najważniejsze: prowadzenie, podążanie, komunikacja, rytm.  Staramy się przekazywać uniwersalne wskazówki – przydatne w każdym tańcu i w różnych tanecznych sytuacjach.

Podstawą programu są lekcje indywidualne, które zapewniają zdecydowanie najszybszy postęp. Dodatkowo będziesz mieć okazję uczestniczenia w zajęciach grupowych, warsztatach i innych tanecznych wydarzeniach, które organizujemy specjalnie dla Was.

Dla kogo?


Zależy nam na tym, żeby tworzyć przestrzeń taneczną dla osób w każdym wieku, zarówno par, jak i tych bez tanecznej pary.

Pomożemy Ci zrealizować taneczne cele – niezależnie od tego czy jest to chęć poczucia się swobodnie na parkiecie, spędzenia miło czasu czy udział w turniejach i pokazach tanecznych.

Niektórzy z naszych tancerzy z powodzeniem biorą udział w turniejach w kategorii Pro-Am, tańcząc w parze z instruktorem/instruktorką.

Nasi instruktorzy specjalizują się także w przygotowaniu par do pierwszego tańca weselnego.

Polecamy również naszą ofertę firmom poprowadzimy warsztaty dla pracowników, zorganizujemy pokazy taneczne.


Zapraszamy do kontaktu!


Lokalizacja

Wasze opinie

Tagi: Kraków, Ona i On, Szkoły tańca

Powrót