Zapytanie
501... telefon

Pierwszy Taniec Kraków/Anna Mesjasz

Kraków, Małopolskie,

W pobliżu: Skawina, Wieliczka, Myślenice, Trzebinia

501... telefon
Wyświetleń: 1545


Średnia ocena: 5 z 1 głosów

Zobacz opinie

Pierwszy Taniec Kraków/Anna Mesjasz

Jeżeli dzień Waszego ślubu zbliża się nieubłaganie, a myśl o Pierwszym Tańcu spędza Wam sen z powiek to lepiej nie mogliście trafić. Chętnie pomogę i dołożę wszelkich starań, aby choreografia była idealnie dopasowana do Waszego charakteru i predyspozycji a taniec był wykonywany płynnie z poczuciem estetyki i lekkości.

Pierwszy Taniec Młodej Pary otwiera uroczyste przyjęcie weselne, dlatego warto aby był efektowny, olśnił wszystkich gości i zachęcił do całonocnej zabawy. Sprawię, że walc wiedeński, angielski czy disco-tep nie będą już dla Was zagadką. Zwrócenie uwagi na szczegóły pozwoli na perfekcyjne opanowanie układu tanecznego, a samej parze przyniesie satysfakcję z własnych postępów.

Od kilku lat prowadzę kursy tańca dla Narzeczonych i z doświadczenia wiem jak nauczyć, aby w tej tak wyjątkowej chwili nie pogubić się w krokach i oczarować  a nawet wzruszyć do łez zebranych gości. Pomagam w wyborze utworu i układam indywidualne choreografie. 


Serdecznie zapraszam!

Lokalizacja

Wasze opinie

A Alicja Strojna 2019-07-15 17:12:02

Ocena: 5

Serdecznie polecam każdej parze, która marzy o pięknym pierwszy tańcu. Współpraca bardzo profesjonalna. Niesamowita atmosfera podczas lekcji. Bardzo indywidualne podejście instruktorki. Niezależna od posiadanych umiejętności gorąco rekomendujemy lekcje z Panią Anią :)

Tagi: Kraków, Ona i On, Szkoły tańca

Powrót