Zapytanie
782... telefon

Studio tańca "Nie po palcach"

Jęczmienna 13, Toruń, Kujawsko-Pomorskie,

W pobliżu: Złotoria, Grębocin, Mała Nieszawka, Lubicz Dolny, Cierpice

782... telefon
Wyświetleń: 33


Średnia ocena: 0 z 0 głosów

Zobacz opinie

Studio Tańca "Nie po palcach"

Uśmiechnij się z nami! Drzwi do Naszego Studia zawsze są otwarte dla nowych osób. Jeżeli szukacie studia tańca w Toruniu, które nauczy Was zasad prowadzenia bez zbędnych schematów i choreografii to trafiliście w dobre miejsce. Oferujemy Wam naukę tańca w pełnej pasji atmosferze i co najważniejsze - na najwyższym poziomie, podparte zdobyciem znaku jakości "Made in Toruń" oraz laurem "Orłów Aktywności Fizycznej". Sprawdź opinie innych klientów i dołącz do grona zadowolonych tancerzy!

Staramy się pokazać Wam w jaki sposób czerpać zabawę z tańca, nie myśląc o kroczkach i tym, że coś nie wyjdzie. Szeroka oferta została oparta o wieloletnie, bogate doświadczenie instruktorów, pedagogów i pasjonatów tańca. Swoje usługi kierujemy zarówno do osób dorosłych, studentów, licealistów, seniorów, ale także do najmłodszych brzdąców.

Zajmujemy się także kompleksową organizacją pierwszego tańca dla par z Torunia i okolic. Sprawimy abyście czuli się tego dnia wyjątkowo i bezstresowo. W zakresie pierwszego tańca pomagamy w doborze choreografii, konsultując wszystkie oczekiwania i chęci. Stawiamy na to, żeby Wasz taniec był podparty zrozumieniem partnerów i wynikał z naturalnych ruchów, a nie wyuczonego schematu kroków. Wychodzimy z założenia, że to Wam musi się podobać i to Wy macie zawsze ostatnie słowo. My dołożymy wszelkich starań – abyście nie deptali się po palcach i byli zadowoleni. Zapraszamy do naszego studio przy ul. Jęczmiennej 13 w Toruniu.

Zapraszamy do kontaktu!

Lokalizacja

Wasze opinie

Tagi: Toruń, Ona i On, Szkoły tańca

Powrót