Zapytanie
690... telefon

Studio Tańca - Roztańczeni

Wieliczka, Małopolskie,

690... telefon
Wyświetleń: 133


Średnia ocena: 0 z 0 głosów

Zobacz opinie

Studio Tańca - Roztańczeni

My kochamy taniec, Wy pokochajcie go razem z nami! Nie ważne czy jesteś już pasjonatem tańca, chcesz zrealizować swoje marzenia czy też poczuć sie pewnie na imprezie tanecznej to świetnie trafiłeś. Nasza szkoła tańca powstała właśnie dla Ciebie. Wystarcza Twoje chęci a nasi instruktorzy sprawia, ze będziesz królować na każdym parkiecie a nauka tańca będzie przyjemnością. Wesele, Sylwester, Studniówka i potańcówka staną sie dla Ciebie szalonym przeżyciem. Wszystko zaczyna sie od pierwszego kroku. Zrób go i roztańcz sie z nami!

O nas

Agata
Agata jest dyplomowaną instruktorką tańca, gimnastyki korekcyjnej i choreografem. Jest tancerka najwyższej międzynarodowej klasy S. Szkoliła sie w zakresie tańca towarzyskiego i innych stylów tanecznych u najlepszych polskich i zagranicznych szkoleniowców. Ma na koncie kilkaset startów na turniejach tańca w kraju i za granica. W swojej kategorii wiekowej zajmowała często czołowe, finałowe miejsca (m.in. German Open Dance Festival, Dutch Open Assen, WDC All Disney Paris, WDC European Championships Blackpool). Specjalizuje sie w nauczaniu dzieci, dorosłych, młodych par i seniorów. Na zajęciach jest oaza cierpliwości. Uważa ze taniec to ciężka praca, ale i wiele radości i satysfakcji.

Tomek
Tomek jest dyplomowanym instruktorem tańca. Zdobył najwyższą krajowa klasę taneczna i aktywnie rywalizuje sportowo. Swoja wiedzę zdobywa u topowych polskich i zagranicznych szkoleniowców. Nie ogranicza się tylko do tańca towarzyskiego, próbując innych stylów tanecznych.Na krajowych i międzynarodowych turniejach tanecznych startował dziesiątki razy, często zajmując najwyższe medalowe miejsca. Specjalizuje się w nauczaniu młodzieży, dorosłych, młodych par i seniorów. Na zajęciach jest wulkanem energii. Nie ma takiej osoby, której nie umiałby nauczyć tańczyć

Kurs Pierwszy Taniec

Pierwszy Taniec – Warsztaty dla Narzeczonych.

Koszt Warsztatów…? Cena karnetu dla osoby to 150 zł za 5 x 1,5h zajęć prowadzonych.

Co na Zajęciach?

Kurs ma formę warsztatów składających się z 5 spotkań po 90 minut. Na zajęciach poznacie najpopularniejsze Tańce Weselne: zarówno te bardziej klasyczne tańce czyli Walca Wiedeńskiego i Angielskiego jak i bardziej użytkowe takie jak DiscoTep i Polka. 
Na naszych warsztatach poznajecie nie tylko kroki podstawowe!!! Nauczycie się tu szkieletu choreografii, wraz z kilkoma podstawowymi pozami tanecznymi i podnoszeniami. 
Pokażemy Wam jak rozpocząć i zakończyć Wasz Taniec. Poznacie kilka naszych tajnych rozwiązań, po zastosowaniu których nie tylko Pierwszy Taniec ale i cała taneczna część Waszego Wesela pójdzie Wam jak z płatka.  Pamiętajcie, że liczba miejsc na kursie jest ograniczona‼️‼️‼️
Zapisy telefonicznie lub za pośrednictwem formularza. 

Zapraszamy do kontaktu!

Video prezentacja

Lokalizacja

Wasze opinie

Tagi: Wieliczka, Ona i On, Szkoły tańca

Powrót