Zapytanie
505... telefon

Szkoła Tańca Marengo

Aleja Tadeusza Kościuszki 27, Dąbrowa Górnicza, Śląskie,

W pobliżu: Katowice, Sosnowiec, Będzin, Łazy

505... telefon
Wyświetleń: 722


Średnia ocena: 0 z 0 głosów

Zobacz opinie

Ceny od

80 zł

Szkoła Tańca Marengo

Szkoła Tańca “Marengo” powstała w 2001 r. Założycielem klubu jest Adam Słabiak, trzykrotny vice mistrz Polski w tańcach latynoamerykańskich w kategorii YOUTH. Szkoła Tańca “Marengo” jest jednym z najprężniej działających ośrodków tanecznych na Górnym Śląsku.

Szkoła wychowała wielu doskonałych tancerzy i może poszczycić się sukcesami na turniejach rangi krajowej i międzynarodowej. W swojej dotychczasowej historii tancerze S.T. Marengo wielokrotnie zdobywali najwyższe medalowe miejsca na turniejach o Puchar i Mistrzostwo Okręgu Śląskiego , zarówno w kategoriach dziecięcych, jak i w najwyższych klasach tanecznych. W szeregach tancerzy turniejowych reprezentujących naszą szkołę znalazły się dzieci i młodzież z kilkunastu miast południowej Polski.

Marengo organizuje turnieje tańca towarzyskiego, obozy taneczne dla dzieci, młodzieży i dorosłych, lekcje indywidualne oraz profesjonalne pokazy taneczne. Od kilku lat prowadzimy również zajęcia z tańca nowoczesnego dla dzieci i młodzieży oraz wieloetapowe kursy tańca dla dorosłych.


Zapraszamy do kontaktu!

Lokalizacja

Wasze opinie

Tagi: Dąbrowa Górnicza, Ona i On, Szkoły tańca

Powrót