Zapytanie
513... telefon

Twój Pierwszy Taniec

Al. Prymasa Tysiąclecia 76, Warszawa, Mazowieckie,

W pobliżu: Łomianki, Otwock, Piaseczno, Józefów, Zielonka, Ząbki, Marki, Truskaw

513... telefon
Wyświetleń: 321


Średnia ocena: 5 z 1 głosów

Zobacz opinie

Twój Pierwszy Taniec

Szkoła Tańca Twój Pierwszy Taniec powstała z pasji i zamiłowania do tańca oraz chęci przekazywania innym pasji do tańca oraz umożliwiania czerpania z tego radości i zabawy którą daję nam taniec.

Nasza szkoła opiera się na odpowiedniej kadrze. Jako instruktorzy zawsze dbamy o świetną atmosferę na naszych zajęciach, dążymy do tego aby luźna relacja między parą a instruktorami pozwalała czuć się swobodnie naszym kursantom.

Dzięki temu że jesteśmy cały czas czynnymi tancerzami Polskiego Towarzystwa Tanecznego i czynnie startujemy w turniejach tanecznych, rozwijamy dalej naszą wiedzę i umiejętności aby przekazywać ją dalej naszym kursantom.

Prowadzimy zajęcia w małych grupach, jak również prowadzimy lekcje indywidualne.

Lekcje indywidualne prowadzimy na profesjonalnych salach tanecznych z lustrami. Sale znajdują się w Warszawie na Woli (Al. Prymasa Tysiąclecia 76) oraz przy metrze Słodowiec (ul. Chlewińskiej 18/20).

Lekcje indywidualne to najszybszy i najskuteczniejszy sposób nauczania. Zajęcia skierowane są do Par które chcą, aby uwaga była skupiona tylko na nich. Pary w krótkim czasie nabierają swobody ruchów i pewności siebie niezbędnej do płynnego zaprezentowania się na parkiecie.

Zalety lekcji indywidualnych

  • Uwaga skupiona jest tylko na Was – po kilku lekcjach będziecie posiadać umiejętności, które na kursach grupowych trwają miesiącami.  Dzięki poświęconej poświęconej uwadze tylko dla was eliminujemy widoczne błędy, co gwarantuje szybkie przyswojenie nowo poznanych kroków.
  • Brak skrępowania – atmosfera na lekcji jest luźna dzięki czemu para na lekcji indywidualnej czuje się  swobodnie.
  • Układy choreograficzne – każda para ma inne oczekiwania. Jedni uwielbiają unoszenia i obroty, inni wolą podstawowe kroki z przejściami, dlatego każdy układ jest tworzony indywidualnie dla każdej pary.
  • Predyspozycje – czas w jakim osiągacie rezultaty – jedni potrzebują 5 powtórzeń danego kroku, innym wystarczą dwa do poprawnego wykonania.
  • Porady na temat doboru utworu i tańca – Jeżeli macie problem z wybraniem piosenki i rodzaju tańca jaki zatańczyć, pomożemy dobrać taniec i muzykę

W swoją pracę wkładamy dużo entuzjazmu, poświęcenia i zawsze konsekwentnie dążymy do osiągnięcia zamierzonych efektów. Na zajęciach mamy indywidualne podejście do każdej pary, co daje widoczne rezultaty w ich pokazach na parkietach sali weselnej. Uczymy pierwszego tańca jak również tańca użytkowego (disco samba, disco fox)

Zapraszamy do kontaktu!

Video prezentacja

Lokalizacja

Wasze opinie

A Ania 2020-03-24 10:39:21

Ocena: 5

Serdecznie polecamy! Nasz pierwszy taniec dzięki Wam był niesamowity! ;)

Tagi: Warszawa, Ona i On, Szkoły tańca

Powrót