Zapytanie
531... telefon

Delight Invite - Papeteria ślubna

Wrocław, Dolnośląskie,

W pobliżu: Jelenia Góra, Leszno, Kłodzko, Głogów, Legnica, Rawicz, Dzierżoniów, Wałbrzych, Oława, Nysa, Opole, Oleśnica, Kępno, Krotoszyn, Kluczbork

531... telefon
Wyświetleń: 708


Średnia ocena: 0 z 0 głosów

Zobacz opinie

Delight Invite - Papeteria ślubna

W Delight Invite zajmujemy się tworzeniem zaproszeń ślubnych. Naszym celem jest tworzenie minimalistycznych i uniwersalnych designów projektowanych we współpracy z samym klientem, co w rezultacie sprawia, że każde z naszych zaproszeń jest jedyne w swoim rodzaju.

W naszej aktualnej ofercie znajduje się wiele ciekawych, minimalistycznych projektów. Każde z nich różni się motywem przewodnim, a odpowiednio sparowane z dostępną kolekcją kopert oraz pieczęci lakowych idealnie pasują do każdego rodzaju wesela, zamykając kompozycje w spójną całość.

W trosce o satysfakcje z projektów, w naszej ofercie dostępne są również wersje elektroniczne, które następnie mogą być drukowane przez klientów w dogodnym dla siebie formacie.

Na życzenie klienta projekty w formie elektronicznej dowolnie edytujemy pod kątem elementów graficznych, ich treści oraz rozmiaru (domyślny rozmiar projektów zaproszeń wynosi 12cmx17cm).

W celu podkreślenia niepowtarzalności tej specjalnej chwili oferujemy ręcznie projektowane oraz rysowane minimalistyczne portrety w stylu line style drawing.
Odwiedź naszą stronę www.delightinvite.pl aby zapoznać się z ofertą projektów w formie fizycznej.

Kliknij tutaj (https://www.etsy.com/pl/shop/D...) aby zapoznać się z ofertą elektroniczną.

Zapraszamy do kontaktu!

  • Zaproszenia Hand Made
  • Zawieszki na alkohol
  • Papeteria ślubna
  • Winietki

Lokalizacja

Wasze opinie

Tagi: Wrocław, Oprawa, Zaproszenia

Powrót