Zapytanie
668... telefon
Wyświetleń: 394


Średnia ocena: 5 z 1 głosów

Zobacz opinie

Calypso Band

Jesteśmy profesjonalnym zespołem muzycznym i z radością uświetnimy Waszą uroczystość.

Nasz team:

Aleksandra
Wokalistka, najładniejsza 1/5 zespołu CALYPSO BAND. Muzyka to Jej całe życie. Absolwentka szkoły wokalno-aktorskiej im. Krzysztofa Krawczyka. Na scenie daje z siebie zawsze 100% zarażając energią wszystkich bawiących się gości. Miłośniczka butów i jazdy na rolkach.

Marek
Klawiszowiec, konferansjer i szef w Calypso Band. Absolwent PSM w Pabianicach, UŁ i Akademii Świętokrzyskiej. Na co dzień instruktor wokalny i kierownik artystyczny w GOK w Rzgowie. Opanowanie, cierpliwość, kultura osobista i wrażliwość muzyczna to jego główne zalety. Lubi sporty ekstremalne i podróże

Michał
Dla przyjaciół Misio, na gitarze gra od blisko dwóch dekad, wielbiciel komiksów i popkultury. Skraść Jego uśmiech -bezcenne !

Radek
Od 35 lat nie rozstaje się z gitarą. Swoją pasję rozwijał w wielu muzycznych projektach (m.in. Farenheit, Provokacja&Michał Karpacki, Leafless Tree, Let See Thin), zawsze kierując się mottem: „Być jak Steve Lukather (Toto)”. Na co dzień wielbiciel Stand-Up’u i czekoladek!

Przemek
Perkusista. Współpracował z zespołami Colours, De Sejm, Kenya, Mrowisko, Leafless Tree. Aktualnie czynny bębniarz w Let See Thin. Występował na jednej scenie m.in. z Lady Pank, IRA, Odział Zamknięty, Rezerwat, Bracia, Zbigniew Wodecki, Krzysztof Krawczyk. Prywatnie spoko, chociaż mógłby być nieco młodszy.

Zapraszamy do kontaktu!

  • Prowadzenie zabaw weselnych

Video prezentacja

Lokalizacja

Wasze opinie

J Julita 2023-09-24 15:21:02

Ocena: 5

Profesjonalny zespół w każdym calu. Repertuar świetny, podążający z duchem czasu. I cóż za głos wokalistki! Od wielu lat Zespół uczestniczy nam w wielu imprezach rodzinnych. Z humorem, z cudownym podejściem do Gości, świetna współpraca z obsługą sal weselnych. Polecamy z mężem z całego serducha!

Tagi: Łódź, Oprawa, Zespół na wesele

Powrót