Zapytanie
604... telefon
Wyświetleń: 135


Średnia ocena: 0 z 0 głosów

Zobacz opinie

Cristo Dance - Najlepszy Zespół na WeseleCristo Dance, to zespół muzyczny, w którego podstawowym składzie znajdziecie charyzmatycznego lidera zespołu, piosenkarza oraz autora tekstów i muzyki w jednej osobie (Krzysztof) piekielnie żywiołowego perkusistę (Rafał) a także płeć piękną za konsolą jako Dj (Wiktoria) oraz najnowszy nabytek w grupie - młody i bardzo utalentowany saksofonista (Karol).

Istnieje także możliwość rozbudowania opcjonalnie składu zespołu o sekcję taneczną oraz dodatkowe, żywe instrumenty. Koncentrując się na swojej pracy na scenie, zespół za najwyższy cel, bardzo mocno stawia sobie kontakt z publicznością, no a styl, w którym porusza się nadzwyczaj swobodnie, to oczywiście muzyka Disco Polo i Dance.

Scena weselna i jednocześnie praca wodzirejska lidera grupy Krzysztofa, przez ostatnie kilkanaście lat, ugruntowała i wyrobiła pewien bardzo energetyczny styl w prezentowaniu się formacji CRISTO DANCE na różnego rodzaju koncertach i wszelkich występach na żywo, gdzie od kilku lat na ich autorski repertuar, który systematycznie tworzą, publiczność reaguje dynamicznie i bardzo pozytywnie.

  • 100% na żywo

Lokalizacja

Wasze opinie

Tagi: Tczew, Oprawa, Zespół na wesele

Powrót