Zapytanie
782... telefon

Dekompresja - Zespół muzyczny

Starogard Gdański, Pomorskie,

W pobliżu: Gdynia, Bydgoszcz, Gdańsk, Sopot, Kościerzyna, Świecie, Grudziądz, Ostróda, Bytów, Elbląg, Pruszcz Gdański, Malbork, Tczew, Chojnice, Lębork

782... telefon
Wyświetleń: 682


Średnia ocena: 0 z 0 głosów

Zobacz opinie

Dekompresja - Zespół muzyczny

Najlepszy zespół na wesele? Tak! Mamy wszystko to, czego potrzebują i oczekują Państwo od profesjonalnego zespołu muzycznego!

Niezwykłe wyjątkowe trio doskonale zgranych muzyków o niezwykłym temperamencie, stąpających na wszelkiej maści scenach od 2012 roku. Doświadczeniem zdobytym na różnego rodzaju eventach gwarantujemy pełny, wysoce profesjonalny poziom wykonawczy. Nasz autorski repertuar muzyczny z łatwością sprawdzi się w bardzo zróżnicowanym towarzystwie zaspokajając potrzeby zarówno starszych jak i młodszych uczestników imprezy.

Stuprocentowa pewność wykonania zlecenia.
Zaplecze w postaci certyfikowanego sprzętu najwyższej klasy renomowanych, sprawdzonych producentów zapewnia idealny, bezawaryjny odbiór słuchowy. Posiadamy również rezerwowy sprzęt, który gwarantuje w razie nieprzewidzianych sytuacji ciągłość imprezy. Taaaak! Wolimy dmuchać na zimne. :)

Bogaty zestaw świateł oraz efektów sterowanych cyfrowo.
Operując światłem jesteśmy w stanie zbudować jedyny w swoim rodzaju, niepowtarzalny klimat, dostosowany do aktualnie panujących warunków na scenie jak i parkiecie. Światło oraz nastrój jest równie ważnym elementem imprezy, co dobry repertuar czy obsługa wodzirejska.

Gwarancja dobrego humoru. :)
Nieprzerwanie nad dobrym humorem gości czuwa Michał, nasz dyplomowany konferansjer-wodzirej, którego charyzma potrafi wyciągnąć na parkiet każdego, a autorskie pomysły zintegrować i zachęcić do wspólnej zabawy nawet najbardziej "nieśmiałych" gości.

Gdzie zagramy Twoją imprezę?
Potrafimy doskonale poprowadzić każdą imprezę na terenie całego kraju oraz poza jego granicami. Niezliczona ilość wesel, bankietów oraz studniówek zagranych w Trójmieście w województwach: pomorskim, zachodnio-pomorskim, kujawsko-pomorskim. Dojedziemy wszędzie tam, gdzie zdecydują się Państwo na nasz zespół muzyczny!

Lubimy nowe wyzwania, nie przestajemy się uśmiechać. Nieprzerwanie z determinacją rozwijamy swoje muzyczne pasje oraz posiadamy skumulowane zapasy dobrej energii, z którą chcemy się podzielić z Państwem i Państwa gośćmi.

Zapraszamy do kontaktu!

  • 100% na żywo
  • Biesiada przy stołach
  • Prowadzenie wesela w języku obcym
  • Obsługa konferansjerska
  • Dekoracje światłem
  • Prowadzenie zabaw weselnych

Lokalizacja

Wasze opinie

Tagi: Starogard Gdański, Oprawa, Zespół na wesele

Powrót