Zapytanie
660... telefon

JuicyPop Zespół muzyczny

Brzeg, Opolskie,

W pobliżu: Wrocław, Trzebnica, Kłodzko, Kędzierzyn-Koźle, Dzierżoniów, Świdnica, Wałbrzych, Oława, Nysa, Opole, Oleśnica, Kępno, Bielany Wrocławskie, Kluczbork, Namysłów

660... telefon
Wyświetleń: 370


Średnia ocena: 0 z 0 głosów

Zobacz opinie

JuicyPop Zespół muzyczny

Zespół JuicyPop to jeden z najlepszych zespołów coverowych w Polsce. Od wielu lat obsługuje największe gale, duże imprezy firmowe, Bale Sylwestrowe i przyjęcia prywatne.
Zespół miał przyjemność uświetnić m.in. przyjęcie weselne lidera zespołu Zakopower - Sebastiana Karpiela - Bułecki i Pauliny Krupińskiej.

W skład zespołu wchodzi siedmiu profesjonalnych muzyków, którzy gwarantują 100% muzyki granej na żywo na najwyższym poziomie.
Naszym asem w rękawie są dwie wspaniałe wokalistki, które na froncie emanują wspaniałą energią.
Profesjonalnie prowadzą wszystkie punkty wesela oraz dbają o czasowy przebieg wszystkich wydarzeń.

Członkowie zespołu występowali na jednej scenie z takimi artystami jak: Krzysztof Cugowski, Kamil Bednarek, Krystyna Prońko, Ewa Farna.
Sukcesami zespołu są występy telewizyjne w takich programach jak: "Mam talent", "Dzień Dobry TVN", "Must Be The Music", "Bitwa na Głosy".

Zespół wyróżnia się charyzmą i ogromem pozytywnej energii, co porywa do tańca wszystkich gości niezależnie od wieku i gwarantuje niezapomnianą zabawę w rytm polskich i zagranicznych przebojów w autorskich aranżacjach.
Sprawdź!

Zapraszamy do kontaktu!

  • 100% na żywo
  • Prowadzenie wesela w języku obcym
  • Obsługa konferansjerska
  • Dekoracje światłem

Lokalizacja

Wasze opinie

Tagi: Brzeg, Oprawa, Zespół na wesele

Powrót