Zapytanie
607... telefon

Kapitalna Kapela Kapelusze

Kraków, Małopolskie,

W pobliżu: Nowy Sącz, Wieliczka, Myślenice, Tarnów, Oświęcim, Nowy Targ, Andrychów, Wadowice, Olkusz, Chrzanów, Bochnia, Brzesko, Limanowa, Gorlice, Rabka-Zdrój

607... telefon
Wyświetleń: 1305


Średnia ocena: 5 z 2 głosów

Zobacz opinie

Kapitalna Kapela Kapelusze

Kapitalna Kapela Kapelusze może poszczycić się wyrobioną marką wśród zespołów. Wiemy czego chce publiczność i to ona jest dla nas najważniejsza. Wszyscy jesteśmy wykształceni muzycznie. Muzyka jest naszą pasją, więc niczym innym już się nie zajmujemy. Regularnie spotykamy się na próbach, co powoduje, że jesteśmy zgrani. Wszystko co gramy jest w 100% NA ŻYWO!!!
Repertuar dostosowujemy do indywidualnych potrzeb - gramy dla Państwa największe hity i standardy muzyki rozrywkowej, zarówno polskiej jak i zagranicznej. Tym, co wyróżnia Kapelusze sprawdzony repertuar, który dostosowujemy na bieżąco do Gości weselnych. Dodatkowo, oprócz oprawy muzycznej oferujemy również konferansjerkę podczas wesela.
Istnieje możliwość zagrania w 5- cio osobowym składzie (+ instrument dęty).

Zabawy weselne ograniczamy do wymaganej przez Państwa ilości. Dysponujemy własnym transportem, wysokiej jakości sprzętem nagłośnieniowym oraz oświetleniem. Między setami mamy przygotowaną muzykę mechaniczną.

Jesteśmy z Krakowa, gramy głównie na terenie Małopolski i do 150 km od Krakowa.

Szczegółowe informacje na temat współpracy z nami oraz oferty cenowej, prześlemy Państwu na maila.

Zapraszamy do współpracy!

  • 100% na żywo
  • Biesiada przy stołach
  • Obsługa konferansjerska

Video prezentacja

Lokalizacja

Wasze opinie

P Patrycja 2020-11-05 14:44:02

Ocena: 5

Z racji że sama jestem muzykiem i było trudno w wyborze odpowiedniego zespołu pod nasze preferencje muzyczne i styl wesela, trafiliśmy na Kapeluszy po długich poszukiwaniach ❤! Napiszę jedno - PROFESJONALIZM I SERDECZNOŚĆ - zaprosili nas na próbę, byśmy mogli ocenić grę i wokal na żywo. Jak się okazało w dniu wesela, idealnie dobraliśmy się gatunkowo (zwłaszcza z panią Kasią) - wesele było w klimacie szkockim/celtyckim i pięknie wszystko wyszło - muzyka w przerwach magiczna, celtycka, podczas imprezy repertuar dobrany był bardzo dobrze, ludzie świetnie się bawili. Pani Kasia ma śliczny, ciepły swingujący, jazzowy głos. Nie zabrakło też rockowego pazura (i w tym gatunku pani Kasia świetnie się spisała - Bon Jovi mega ❤). Bardzo polecam! Znajomi, którzy byli u nas i są już zaręczeni myślą poważnie nad wyborem Kapeluszy 🙂. Dziękujemy KOCHANI 😘!

K Kasia i Maks 2020-09-29 12:37:44

Ocena: 5

W imieniu mojej Żony i swoim chciałem serdecznie podziękować całej Kapeli za pełen profesjonalizm i organizację wspaniałej zabawy na naszym weselu. Wszystkie ustalenia prowadzone były telefonicznie, genialny kontakt, możliwość odsłuchania zespołu na żywo podczas prób które organizują. Głos Wokalistki niesamowity. Polecam wszystkim którzy jeszcze się zastanawiają. Jeszcze raz ogromne podziękowania dla całej Ekipy!!!

Tagi: Kraków, Oprawa, Zespół na wesele

Powrót