Zapytanie
607... telefon


Średnia ocena: 4.7 z 14 głosów

Zobacz opinie

Ceny od

4500 zł

Kapitalna Kapela Kapelusze

Kapitalna Kapela Kapelusze może poszczycić się wyrobioną marką wśród zespołów. Wiemy czego chce publiczność i to ona jest dla nas najważniejsza. Wszyscy jesteśmy wykształceni muzycznie. Muzyka jest naszą pasją, więc niczym innym już się nie zajmujemy. Regularnie spotykamy się na próbach, co powoduje, że jesteśmy zgrani!!! Wszystko co gramy jest w 100% na żywo!
Poza bankietami, eventami firmowymi i weselami można nas usłyszeć w krakowskich klubach.

Oferujemy również konferansjerkę podczas wesela.

Repertuar dostosowujemy do indywidualnych potrzeb. Gramy wszystko – no może prawie wszystko (nie szalejemy za disco polo, choć jeśli ktoś bardzo zechce, znamy standardy:)). Zabawy weselne ograniczamy do wymaganej przez Państwa ilości. Umiemy zagrać całą resztę gatunków muzycznych (pop, rock, funk, standardy jazzowe), posiadamy zarówno repertuar polski jak i zagraniczny).

Gramy głównie na terenie Małopolski i do 150 km od Krakowa.

 

Zapraszamy do kontaktu!

 

 

  • 100% na żywo
  • Prowadzenie wesela w języku obcym

Video prezentacja

Wasze opinie

K Katarzyna 2019-08-19 10:06:54

Ocena: 5

Pełen profesjonalizm, świetny repertuar, nie tylko polski ale również angielski i hiszpanki a na tym zależało nam najbardziej. Drugim ogromnym plusem było, że Pani Katarzyna mówiła po angielsku, więc goście zagraniczni wiedzieli dokładnie co się działo na sali. Cieszymy się, że właśnie ten zespół grał na naszym weselu.

G Gilmousia82 2019-07-10 13:51:41

Ocena: 5

Świetna kapela ze wspaniałą wokalistką. Grali u mnie na imprezie urodzinowej z okazji 40 stki. Mają znakomity repertuar - zupełnie jakby wiedzieli co lubię i co lubią moi goście. Strzał w 10. Wszyscy byli zachwyceni głosem Pani Kasi i jej charyzmą. Ta grupa to sympatyczni, kontaktowi ludzie z dobrym gustem muzycznym, pełna profeska pod każdym względem. Chętnie poproszę ich na kolejną imprezę. Polecam z całego serca. Dziękuję Wam Kapelusze za cudowną imprezę!!!

P Paulina 2019-07-09 20:11:59

Ocena: 5

Świetna kapela dla tych, którzy chcą zespół z klasą, a nie dożynkową muzykę na jeden rytm. Kapelusze porwali naszych gości do zabawy. Różnorodna muzyka sprawiła, że zarówno starsi jak i młodsi, a nawet najmłodsi znaleźli coś dla siebie. Liczne dedykacje dla nas jako pary młodej umiliły nam ten wyjątkowy dzień. Nie ma słów, aby opisać nasze zadowolenie. Dziękujemy!

M Maciej 2019-07-09 13:11:12

Ocena: 5

Właśnie ochłonelismy po naszym weselu. Jesteśmy zachwyceni zespołem. Profesjonalizm przerósł nasze najśmielsze oczekiwania. Wielu z naszych gości jest muzykami więc zależało mam na oprawie muzycznej na najwyższym poziomie. Pełne zaangażowanie, zabawy dla gości, różnorodny repertuar. Ocena 6+ Dziekujemy Wam kapelusze Gorąco Polecamy!!

M Marta 2019-07-02 18:50:46

Ocena: 1

Byłam ostatnio na weselu, gdzie grała ww kapela. Zarówno ja, jak i reszta gości zespół oceniła bardzo źle. Totalne lekceważenie gości, na prośby repertuaru zupełny brak reakcji, zero integracji z bawiącymi się ludźmi, uznali, że mają swój repertuar i tak będą grali. Co najgorsze, zupełny brak zwrócenia uwagi na Parę Młodą. Grali jak na imprezie karnawałowe. A chyba to najważniejszy dzień tej dwójki i oni powinni być w centrum. Nie spotkałam się z takim zachowaniem osób, które przecież dla kogoś pracują i biorą nie małą kasę. Nie dość, że brak inicjatywy, to jeszcze lekceważenie próśb bawiących się. Nie polecam

D Dagmara 2017-07-10 14:36:51

Ocena: 5

Dziekujemy za baardzo udana zabawe polecam Was z czystym sumieniem! :)

P Paweł 2017-07-10 14:34:24

Ocena: 5

Na udane przyjęcie weselne wpływ mają przede wszystkim trzy najważniejsze rzeczy: 1) Dobre jedzenie, 2) Nastawienie i pomysłowość pary młodej 3) Doskonały zespół. Wybierając Kapitalne Kapelusze możecie być pewni, że wybieracie doskonały zespół. Kasia Pracuch z kapelą współpracowała z nami przy weselu z zaangażowaniem, którego nie powstydziłaby się świadkowa, zaproponowała znakomity repertuar, który z pomysłem i klasą wkomponowała w zaplanowane przez nas trakcje, pomogła mi zorganizować niespodziankę dla żony :) i znakomicie wykonała dla mojej chrześnicy "Mam te moc" z Krainy Lodu. Największą siłą Kapeluszy jest klasa, profesjonalizm i entuzjazm. Z pełną świadomością polecam ich - min. dzięki Kasi moja rodzina i przyjaciele wspomina nasze wesele jako jedno z najlepszych na których byli!

P Piotr 2017-03-09 13:58:05

Ocena: 5

Wspaniały zespół Kapelusze! Świetne brzmienie i znakomity wokal Pani Kasi. Grają z pasja a w każdy wykon wkładają całe swoje serce. Znakomita kapela którą polecam wszystkim!

B Basia i Krystian 2016-08-11 08:40:38

Ocena: 5

Zespół "Kapelusze" jest najlepszy! Jesteśmy muzykami, zespół rownież został nam polecony przez muzyków. Pełen profesjonalizm w podejściu do klienta, prowadzenie imprezy z dużym wyczuciem i na najwyższym poziomie, zespół dostosował sie do wszystkich próśb i pomysłów jakie mieliśmy. Wsrod gosci bylo duzo muzyków oraz gosci z zagranicy, wszyscy byli zachwyceni muzyka i poziomem grania zespołu. Różnorodnośc stylów, możliwość wyboru repertuaru, wysoka kultura osobista, genialny głos wokalistki! Jesteśmy naprawdę bardzo zadowoleni, jakość przeszła nasze oczekiwania, oczywiście na plus. Mimo, ze wesele skończyło sie trochę wczesniej niż było to ustalone, zespół był gotowy grać dalej choćby dla jednej osoby :-) Polecamy wszystkim, dobra impreza gwarantowana! Jeszcze raz dziękujemy całej ekipie Kapeluszy i będziemy polecać dalej! :)

J Joanna 2016-08-01 15:33:01

Ocena: 5

Fantastyczne wesele z Kapeluszami w Szafrantu - polecam serdecznie, świetny dobór repertuaru, bezproblemowy kontakt z zespołem, elastyczność, ilość zabaw dostosowana do naszego gustu :) Mamy nadzieję, że jeszcze się spotkamy!

Tagi: Kraków, Oprawa, Zespół na wesele

Powrót