Zapytanie
605... telefon


Średnia ocena: 5 z 3 głosów

Zobacz opinie

MaxBand - Wyjątkowy Zespół na WeseleZespół gra w 100% na żywo w składzie 5-osobowym: wokal żeński, wokal męski/ gitara basowa, gitara elektryczna, instrumenty klawiszowe, perkusja. Na życzenie Pary młodej może z nami zagrać saksofonista. Posiadamy własne nagłośnienie i oświetlenie. 

Prowadzimy również rozmaite zabawy, które sprawią, że Wasze wesele będzie jedyne w swoim rodzaju i niepowtarzalne. Dbamy o to, by zabawy nie były dla gości krępujące czy niestosowne. Gwarantujemy że znajdzie się coś dla starszych, coś dla młodszych i coś dla wszystkich 🙂 

Zarówno repertuar, jak i lista zabaw jest ustalana z parą młodą przed weselem – możemy także przygotować utwór na życzenie. Staramy się być elastyczni i dostosowywać do indywidualnych wymogów każdej Pary i każdego wesela. 

Wiemy też, że wesele to czas, kiedy spotykamy się z dawno niewidzianą rodziną. W przerwach między setami na żywo zapewniamy ciche tło muzyczne, które nie będzie przeszkadzało w rozmowie. 

Oferujemy także wyjątkową oprawę muzyczną ślubu na harfie. Nie można wymarzyć sobie bardziej bajecznego instrumentu, podczas mówienia sakramentalnego „tak”.

  • 100% na żywo
  • Muzyka klasyczna na ślubie
  • Prowadzenie wesela w języku obcym
  • Obsługa konferansjerska

Video prezentacja

Lokalizacja

Wasze opinie

A Aga 2023-01-02 09:04:01

Ocena: 5

Super zespół. Zabawa do ostatniej piosenki!

P Paweł 2021-08-02 07:33:40

Ocena: 5

Petarda. Wszystko się zgadzało. BARDZO polecam.

K Katarzyna 2020-09-30 14:01:34

Ocena: 5

Świetny zespół! Goście bawili się do białego rana, polecam z całego serca! 😊

Tagi: Wrocław, Oprawa, Zespół na wesele

Powrót