Zapytanie
500... telefon

Medium - Zespół muzyczny

Rzeszów, Podkarpackie,

W pobliżu: Tarnów, Dębica, Jarosław, Stalowa Wola, Mielec, Przemyśl, Jasło, Krosno, Sanok, Gorlice, Biłgoraj, Leżajsk, Krynica-Zdrój, Lubaczów, Łańcut

500... telefon
Wyświetleń: 667


Średnia ocena: 0 z 0 głosów

Zobacz opinie

Medium - Zespół muzyczny

Medium - to mieszanka dobrej zabawy, talentu i doświadczenia - dlatego nasi klienci są zadowoleni z naszych usług. Dzięki wieloletniej praktyce scenicznej jesteśmy w stanie sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających gości.

Wyróżniamy się głęboką barwą brzmienia i wokalu, miłą obsługą i nie tylko. W naszą pracę wkładamy maksimum zaangażowania. Posiadamy profesjonalne instrumenty, sprzęt oraz nagłośnienie i oświetlenie.

Nasz repertuar jest bardzo różnorodny. Obejmuje przeszło 400 utworów i ciągle jest poszerzany. Gramy zarówno piosenki biesiadne, standardy muzyki rozrywkowej z lat 60, 70, 80, aż po współczesne przeboje.

Nasze usługi wykonujemy głównie w okolicach Leżajska, Łańcuta, Rzeszowa, ale również w pozostałej części województwa podkarpackiego, co nie znaczy, że jakaś okazja czy impreza poza jego obszarem jest dla nas niemożliwa do realizacji.

Klient, decydując się na nasze usługi podejmuje ryzyko związane z bólem nóg i zawrotami głowy dnia następnego.

Zapraszamy do kontaktu!

  • 100% na żywo
  • Muzyka klasyczna na ślubie
  • Biesiada przy stołach
  • Prowadzenie zabaw weselnych

Lokalizacja

Wasze opinie

Tagi: Rzeszów, Oprawa, Zespół na wesele

Powrót