Zapytanie
791... telefon
Wyświetleń: 320


Średnia ocena: 0 z 0 głosów

Zobacz opinie

Music Stories Oprawa muzyczna ślubu

Oferujemy oprawę muzyczną podczas ślubu. W skład naszego zespołu wchodzą utalentowani muzycy, absolwenci Uniwersytetu Muzycznego Fryderyka Chopina z wieloletnim doświadczeniem scenicznym.

Skład zespołu to: skrzypce I, skrzypce II, altówka, kontrabas oraz wokal.

Zaaranżujemy niemal każdy utwór, od muzyki poważnej po rozrywkową, by jak najlepiej trafić w gusta klientów. Wyróżniamy się ciekawymi aranżacjami z kontrabasem, co nadaje koncertom głębszego, rozrywkowego brzmienia oraz wyjątkowo się prezentuje.
Nasze występy bardzo dobrze sprawdzają się m.in podczas ceremonii ślubnej, wraz z koncertem dla gości podczas obiadu weselnego. Decyzja zawsze należy do Państwa. Chętnie doradzimy i dobierzemy repertuar, by Wasz ślub był absolutnie wyjątkowy i pozostał w pamięci gości na zawsze!

Przykładowy repertuar ślubny: Ave Maria, Kanon Pachelbela, Marsz Weselny Mendelssohna i Wagnera, Twoja Miłość, Stoję dziś, Ty tylko mnie poprowadź.
Przykładowy repertuar koncertu podczas imprezy weselnej: Kanon dzieł Mozarta, Bacha, ale także utwory rozrywkowe np. Ed Sheeran, Bruno Mars, U2.

Zapraszamy do kontaktu!

  • 100% na żywo
  • Muzyka klasyczna na ślubie

Lokalizacja

Wasze opinie

Tagi: Warszawa, Oprawa, Zespół na wesele, Muzyka Klasyczna na Ślubie, Skrzypce na ślub Warszawa

Powrót