Zapytanie
888... telefon

New Image Zespół muzyczny

Lubin, Dolnośląskie,

W pobliżu: Wrocław, Bolesławiec, Lubań, Jelenia Góra, Leszno, Trzebnica, Zielona Góra, Głogów, Legnica, Rawicz, Wałbrzych, Nowa Sól, Szprotawa, Żagań, Żary

888... telefon
Wyświetleń: 119


Średnia ocena: 0 z 0 głosów

Zobacz opinie

New Image Zespół muzyczny

Wesele to jedna z najważniejszych uroczystości w naszym życiu. Dlatego tak ważne jest, aby wszystko w tym ważnym dniu było zapięte na ostatni guzik. Z tego względu warto powierzyć obsługę uroczystości osobom doświadczonym, które dopilnują przebiegu uroczystości według wcześniej ustalonego scenariusza. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom przygotowaliśmy ofertę wyjątkową i indywidualną dla każdej pary.

MUZYKA, którą prezentujemy podczas wesela jest dopasowana do upodobań gości. Gramy muzykę taneczną od lat 60`tych do największych hitów muzyki współczesnej.

PROWADZENIE WESELA - za prawidłowy przebieg wesela odpowiada nasz konferansjer, prowadząc wesele od pierwszego "Sto lat" do bladego świtu. Wrodzona umiejętność dopasowania konferansjerki do zaistniałej sytuacji, pozwala wyczarować niepowtarzalny klimat na każdym weselu. Dodatkowo profesjonalnie i dowcipnie poprowadzi zabawy, które razem z Państwem uzgodnimy na spotkaniu przedweselnym.

SCENARIUSZ - od momentu podpisania umowy do ostatniego spotkania przedweselnego, które odbywa się tydzień przed weselem, mają Państwo czas na przekazanie nam wskazówek dotyczących Waszego wesela. Chcemy, aby każde wesele było wyjątkowe i indywidualne. Zdajemy sobie sprawę, że dla Państwa jest to najważniejszy dzień w życiu, dlatego zrobimy wszystko co w naszej mocy, aby zawsze wywoływał u Was miłe wspomnienia.
Zapraszam Państwa na pierwsze spotkanie, podczas którego przedstawię pełną ofertę naszego zespołu.

Prowadzimy imprezy w języku polskim, angielskim i niemieckim, co daje nam możliwość obsługi imprez oraz event`ów zagranicznych. Posługujemy się wysokiej klasy sprzętem nagłośnieniowym i oświetleniowym.

Zapraszamy do kontaktu!

  • Biesiada przy stołach
  • Prowadzenie wesela w języku obcym
  • Obsługa konferansjerska
  • Dekoracje światłem
  • Prowadzenie zabaw weselnych

Lokalizacja

Wasze opinie

Tagi: Lubin, Oprawa, Zespół na wesele

Powrót