Zapytanie
511... telefon


Średnia ocena: 5 z 2 głosów

Zobacz opinie

Ceny od

0 zł

O'men Śwarni - Wyjątkowa Kapela na WeseleMamy duże doświadczenie w obsłudze muzycznej imprez, takich jak wesela, studniówki, festyny, wieczorki taneczne, dancingi, itp. Jesteśmy muzykantami z duszą i polotem. Czasami gramy rzewnie, a czasem z przytupem, ale zawsze staramy się sprawić, aby zabawa z naszym udziałem na długo zapadła w pamięć klientom.

Jesteśmy profesjonalistami i muzyką zajmujemy się na co dzień. Gramy praktycznie wszystko: od rozwirowanego rock&rolla; przez spokojnego i refleksyjnego walczyka, aż po popularne szlagiery z ostatnich 30 lat i oczywiście albo przede wszystkim Góralszczyzna.. Nasza muzyka jest w stanie ożywić każdą imprezę - czy jest to studniówka, wesele, zabawa sylwestrowa, czy wykwintny bankiet – nie ma znaczenia!

Muzyka wykonywana jest przez zespół całkowicie na żywo. W skład O'men ŚWARNI wchodzi sześciu muzyków sami prowadzimy ocepiny jeżeli nie ma wodzireja. Nasze instrumentarium, czyli keyboard, gitara, bas, saksofony, klarnet , skrzypce oraz perkusja daje nam wiele możliwości, przez co możemy grać w różnych stylach . Gramy również u Pani młodej u Pana młodego i w drodze do kościoła oczywiście z okazjonalnymi przyśpiewkami. Wokal damski i męski .Występujemy w strojach góralskich w pierwszy jak i w drugi dzień. Oprawa w kościele (opcjonalnie).

  • 100% na żywo
  • Muzyka klasyczna na ślubie
  • Biesiada przy stołach
  • Obsługa konferansjerska
  • Dekoracje światłem

Video prezentacja

Lokalizacja

Wasze opinie

E Ela 2023-01-03 07:03:18

Ocena: 5

Bardzo polecam Kapelę O'men Śwarni! Zarówno my jak i nasi goście bawiliśmy się wyśmienicie na weselu. Perfekcyjne wykonanie, doskonały głos wokalistki. Jest to najlepsza kapela na wesele!

I Iwona 2021-01-27 12:51:32

Ocena: 5

Panowie spisali się na medal. Bardzo komunikatywni, wszystko można było ustalić i omówić. Zależało nam na muzyce na żywo podczas pierwszego tańca, więc zespół nagrał nam skróconą wersję piosenki, żebyśmy mogli do niej ćwiczyć. Dodatkowo podczas wesela podchodzili do stołów i śpiewali, co goście oceniali bardzo na plus. Nie było długich przerw, muzyka skoczna, dla każdego coś fajnego. Bardzo polecam!

Tagi: Łukowica, Oprawa, Zespół na wesele

Powrót