Zapytanie
605... telefon


Średnia ocena: 0 z 0 głosów

Zobacz opinie

Ceny od

0 zł

 Mamy duże doświadczenie w obsłudze muzycznej imprez, takich jak wesela, studniówki, festyny, wieczorki taneczne, dancingi, itp. Jesteśmy muzykantami z duszą i polotem. Czasami gramy rzewnie, a czasem z przytupem, ale zawsze staramy się sprawić, aby zabawa z naszym udziałem na długo zapadła w pamięć klientom.

Jesteśmy profesjonalistami i muzyką zajmujemy się na co dzień. Gramy praktycznie wszystko: od rozwirowanego rock&rolla;, przez spokojnego i refleksyjnego walczyka, aż po popularne szlagiery z ostatnich 30 lat. Nasza muzyka jest w stanie ożywić każdą imprezę - czy jest to studniówka, wesele, zabawa sylwestrowa, czy wykwintny bankiet – nie ma znaczenia!

Muzyka wykonywana jest przez zespół całkowicie na żywo. W skład O'men ŚWARNI wchodzi sześciu muzyków sami prowadzimy ocepiny jeżeli nie ma wodzireja. Nasze instrumentarium, czyli keyboard, gitara, bas, saksofony, klarnet , skrzypce oraz perkusja daje nam wiele możliwości, przez co możemy grać w różnych stylach . Gramy również u Pani młodej u Pana młodego i w drodze do kościoła oczywiście z okazjonalnymi przyśpiewkami. Wokal damski i męski .Występujemy w strojach góralskich w pierwszy jak i w drugi dzień.

 

Zapraszamy do kontaktu!

 

 

  • 100% na żywo
  • Muzyka klasyczna na ślubie
  • Biesiada przy stołach
  • Obsługa konferansjerska
  • Dekoracje światłem

Video prezentacja

Lokalizacja

Wasze opinie

Tagi: Łukowica, Oprawa, Zespół na wesele

Powrót