Zapytanie
601... telefon

Rafael Live Cover Band

Klonowa, Warszawa, Mazowieckie,

W pobliżu: Grodzisk Mazowiecki, Żyrardów, Sochaczew, Radom, Płock, Siedlce, Pułtusk, Płońsk, Wyszków, Ciechanów, Mława, Sierpc, Ostrołęka

601... telefon
Wyświetleń: 2167


Średnia ocena: 0 z 0 głosów

Zobacz opinie

Rafael Live Cover Band - Zespół Muzyczny

Jesteśmy zespołem muzycznym – COVER BANDEM, grającym NA ŻYWO z tradycją grania sięgającą 1996 roku. Stanowimy grupę szcześciorga miłośników muzyki. Każdy z członków zespołu zajmuje się graniem od kilkunastu lat, oddając się temu bez reszty :-)

Grana przez nas muzyka jest jedyną prawdziwą pasją, ale także jest naszym nawykiem i uzależnieniem, dzięki któremu możemy malować uśmiech i zadowolenie na twarzach naszych klientów. Zdając sobie sprawę jak wielu ludzi potrzebuje odskoczni od rzeczywistości, gramy tak by ludzie mogli zapomnieć o codzienności i oddać bez reszty zabawie :-)

Naszą ofertę stanowi wykonanie oprawy muzycznej na wszelkiego rodzaju imprezach rozrywkowych, typu:

-plenery - eventy - bankiety - studniówki - bale studenckie - zabawy sylwestrowe - przyjęcia weselne -

Przez miniony okres działalności zespołu nabyliśmy doświadczenia i umiejętności, dzięki którym jesteśmy wstanie zrealizować oprawę muzyczną dla najbardziej wymagającego organizatora oraz zadowolić gust wybrednego odbiorcy. Nasz repertuar zawiera cały wachlarz muzyki popularnej, który sukcesywnie jest poszerzany o nowości pojawiające się na rynku muzycznym. Dzięki posiadanemu instrumentarium oraz umiejętnościom jesteśmy w stanie zagrać każdy rodzaj muzyki – no może „prawie każdy” :-)

Podczas wykonywania oprawy muzycznej, w ramach oczekiwań organizatora realizujemy również:

• Konferansjerka – prowadzenie imprezy od początku do końca

• programy artystyczne – autorskie i proponowane przez organizatora

Raz w tygodniu organizujemy prezentacje podczas próby zespołu, dla potencjalnych klientów, gdzie można zobaczyć i usłyszeć COVER BAND „RAFAEL” a także otrzymać materiały promocyjne zespołu na nośniku DVD.

Zapraszamy do kontaktu!

  • 100% na żywo
  • Biesiada przy stołach
  • Obsługa konferansjerska

Video prezentacja

Lokalizacja

Wasze opinie

Tagi: Warszawa, Oprawa, Zespół na wesele

Powrót