Zapytanie
606... telefon


Średnia ocena: 5 z 2 głosów

Zobacz opinie

Six Band - Wyjątkowy Zespół na WeseleGdy planujecie najważniejszy dzień Waszego życia, a za taki uznaje się termin Waszego ślubu i wesela to pragniecie, aby wszystkie szczegóły były dopięte na ostatni guzik: macie już wybrany strój, znaleźliście wymarzoną lokalizację, ciągle jednak zastanawiacie się nad oprawą muzyczną wesela – jednego jesteście pewni – goście muszą mieć zapewnioną rozrywkę na wysokim poziomie.

W takim razie koniecznie powinniście zdecydować się na wspaniały zespół muzyczny na wesele Bydgoszcz, czyli Six Band, gdyż dzięki tej grupie Wasze wesele będzie niezapomniane!

Zespół tworzy sześciu doświadczonych muzyków, z wieloletnim stażem na wielu scenach muzycznych w Polsce i za granicą, popartym wykształceniem muzycznym.

Setki zagranych i udanych imprez, rozbudowane instrumentarium, gdzie instrumenty grają, a nie są sceniczną dekoracją...

Atrakcyjny, przekrojowy repertuar, wokal damski i 3 męskie to nasze niezaprzeczalne atuty.

Profesjonalny sprzęt nagłośnieniowy, oświetleniowy, oraz zawodowe instrumenty.

Dla nas muzykowanie jest nie tylko pracą, ale i pasją, co jest szczególnie widoczne w kreatywnych arażancjach znanych i lubianych utworów, wykonywanych nie tylko w trakcie uroczystości weselnych, lecz również na koncertach plenerowych, eventach, balach czy imprezach firmowych. Nasze energetyczne aranżacje wielu polskich i zagranicznych przebojów gwarantują, że na parkiecie przez cały czas będzie tłoczno. Mamy bogaty repertuar, który na bieżąco poszerzamy o najnowsze hity. Umiejętnie łączymy oprawę muzyczną z biesiadą przy stołach czy tradycyjnymi elementami każdego wesela, tj. oczepiny, podziękowania dla rodziców, uwzględniając szczegółowy plan Waszej uroczystości.

Dobór repertuaru dostosowujemy do Waszych preferencji, charakteru imprezy oraz atmosfery panującej na parkiecie. Gramy zawsze na żywo, bo nic nie zastąpi prawdziwych dźwięków gitary, perkusji, basu czy instrumentów klawiszowych wspartych energicznym wokalem.

Duże doświadczenie w obsłudze wesel międzynarodowych: polsko – angielskie, polsko – niemieckie, polsko – szkockie, polsko – holenderskie, polsko - norweskie itd.

Podana cena jest orientacyjna dla regionu kujawsko - pomorskiego, aby poznać cenę dla swojego regionu/miejscowości, oraz danego terminu prosimy o kontakt mailowy.

  • 100% na żywo
  • Prowadzenie wesela w języku obcym
  • Obsługa konferansjerska
  • Dekoracje światłem
  • Ciężki dym

Video prezentacja

Lokalizacja

Wasze opinie

R Rafał 2022-03-01 18:07:16

Ocena: 5

Bawiliśmy się przy muzyce Six Bandu jako goście weselni. Co tu dużo pisać: Muzyka trafiła w gusta wszystkich gości weselnych, pod nogę i do tańca. Znakomite wokale, granie 100% live i prowadzenie zabaw. Z pewnością marzeniem każdej Pary Młodej jest zespół grający na takim poziomie.

L Lucyna i Robert 2016-10-20 10:02:43

Ocena: 5

Sixband to synonim niezapomnianej pełnej pozytywnych wrażeń zabawy,to synonim uśmiechu i zadowolenia gości,to synonim świetnej muzyki i nietuzinkowego repertuaru,to synonim przesympatycznych i pozytywnych ludzi,to synonim pełnego profesjonalizmu.Polecamy bardzo gorąco wszystkim,nawet tym najbardziej wybrednym.

Tagi: Serock, Oprawa, Zespół na wesele

Powrót