Zapytanie
721... telefon


Średnia ocena: 0 z 0 głosów

Zobacz opinie

Stars of the Fenix

Zorganizuj z nami swój wymarzony dzień!
Kompleksowa oprawa muzyczna oraz usługi planowania wesel i imprez okolicznościowych.

Stars Of The Fenix Music Band
- jest grupą czterech wspaniałych osobowości muzycznych, które na scenie tworzą jedyny i niepowtarzalny skład. Od wielu lat uświetniamy "najważniejszy dzień w życiu Nowożeńców" - muzyką, tańcem, zabawą. Sprawiamy, że pozostaje on na zawsze w pamięci Młodej Pary, jak i zaproszonych gości. Profesjonalny sprzęt nagłośnieniowy, pełny pakiet oświetlenia scenicznego, różnorodność instrumentów, jak i przebogaty repertuar składają się na wielkie sceniczne SHOW, w którym biorą udział wszyscy. W tym "wymarzonym dniu" WESELIMY SIĘ RAZEM Z WAMI !

Stars Of The Fenix
- to przede wszystkim cztery doskonale współbrzmiące ze sobą wokale. Instrumenty klawiszowe, akordeon, trąbka, saksofon, gitara elektryczna, do tego gra świateł i perfekcyjnie dobrany repertuar oraz sety Dj-skie na konsoli dla najbardziej wymagających gości - to coś, co odróżnia nasz zespół od innych.
Podczas imprez pamiętamy również o najmłodszych, tworząc dla nich animacje z naszymi maskotkami Mickey & Minnie oraz Elsa. Dbając o tradycję proponujemy przywitanie Pana Młodego marszem weselnym oraz odegranie w domu błogosławieństwa na instrumentach dętych i akordeonie.
Dodatkowo w naszej ofercie proponujemy Państwu usługi dekoracji sali i kościoła, magiczne lustro (foto-budka), ciężki dym (taniec w chmurach) oraz napisy okolicznościowe.
Każde wesele jest jedyne i niepowtarzalne. Staramy się dotrzeć repertuarem do każdego odbiorcy bez względu na wiek. Dbamy o to, aby muzyka była przyjemna, a zabawa niezapomniana.

Muzyka jest naszą pasją. Uwielbiamy być na parkiecie gdzie gramy, śpiewamy i tańczymy razem z Wami, bo radość gości jest dla nas najważniejsza. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie, starając się realizować każdy pomysł w oparciu o nasze doświadczenie.

Zapraszamy do kontaktu!

  • Muzyka klasyczna na ślubie
  • Biesiada przy stołach
  • Obsługa konferansjerska

Lokalizacja

Wasze opinie

Tagi: Racibórz, Oprawa, Zespół na wesele

Powrót