Zapytanie
606... telefon


Średnia ocena: 0 z 0 głosów

Zobacz opinie

Zespół Muzyczny ViniBand - Idealny na Wesele 


Zespół muzyczny - Coverowy ViniBand - składa się z szóstki zawodowych muzyków sesyjnych. ViniBand posiada w swoim repertuarze przeboje począwszy od lat 60, aż po najbardziej współczesne. ViniBand występował na wielu prestiżowych imprezach krajowych i zagranicznych prezentując najwyższą jakość muzyczną!

ViniBand to lider wśród coverbandów. Przez 20 lat zagrał ponad 1000 eventów, wybawił 250 000 osób.

ViniBand, to od wielu lat lider wśród polskich zespołów coverowych. Przy ich muzyce bawią się najważniejsi w tym kraju – gwiazdy filmowe, telewizyjne, politycy, szefowie firm. Grali i to trzy razy na Balu Telekamer, a także na Balach Sportu, Balu Polonii w Londynie, jak również podczas niezliczonych eventów dla znanych firm i wszystkich prestiżowych hoteli w Polsce. Otwierają obiekty, grają na premierach marek, uświetniają bale sylwestrowe. Im większy prestiż, tym większa pewność, że na scenie będą właśnie oni. Pewnie dlatego wielokrotnie dzielili ją z największymi w tym kraju – Marylą Rodowicz, Kayah, Edytą Górniak, zespołami Bajm, Perfect, Kombii czy Zakopower. Nagrywają też płyty dla firm, które są doskonałym prezentem dla klientów. Z tej formy promocji skorzystały już Orange i Schneider-Electric. Zespół sprzedał łącznie 10.000 autorskich CD z własnymi wersjami coverów.

Co ich wyróżnia na rynku? Doświadczenie, talent i warsztat od lat.

Stawiają na jakość, więc w zespole zawsze grają i śpiewają najlepsi muzycy w tym kraju. W połowie 2015 roku zespół pozyskał nowe głosy – uczestników, a zarazem finalistów najpopularniejszych talent show w Polsce: zjawiskową Olgę Barej oraz charyzmatycznego Kacpra Andrzejewskiego i Bartka Grzanka.

Grają covery – największe polskie i światowe przeboje. Przy nich doskonała zabawa jest więcej niż gwarantowana. Nie grają ani disco polo, ani biesiadnych przyśpiewek. Wolą Andrzeja Zauchę, VOX i Lady Pank. A jeszcze chętniej zagrają Bruno Marsa, Michaela Jacksona albo Amy Winehouse. W repertuarze mają grubo ponad sto przebojów z najwyższej, światowej półki.

  • 100% na żywo
  • Prowadzenie wesela w języku obcym
  • Obsługa konferansjerska

Video prezentacja

Lokalizacja

Wasze opinie

Tagi: Warszawa, Oprawa, Zespół na wesele

Powrót