Zapytanie
781... telefon

Zespół AM

Wyrzysk, Wielkopolskie,

W pobliżu: Poznań, Leszno, Gostyń, Śrem, Konin, Koło, Kalisz, Gniezno, Września, Ostrów Wielkopolski, Nowy Tomyśl, Piła, Złotów, Pleszew, Turek

781... telefon
Wyświetleń: 4527


Średnia ocena: 5 z 1 głosów

Zobacz opinie

Zespół AM

For­ma­cja two­rzy oraz gra muzykę disco polo i nie tylko. Zespół zade­biu­to­wał utwo­rem pt. „Za Twe oczy”. Muzyka jest żywa, taneczna, tak by każdy mógł się wyba­wić na zaba­wie. Zespół w swoim dorobku posiada już kilka swo­ich utwo­rów, które zado­mo­wiły na nie­jed­nym weselu w całej Pol­sce. Do utwo­rów zostały rów­nież nagrane tele­dy­ski, które cie­szą się coraz więk­szą popu­lar­no­ścią. Wiel­kim atu­tem jest to, że zespół wystę­po­wał pod­czas kon­cer­tów z naj­więk­szymi gwiaz­dami disco polo m.im Akcent, Weekend, Power Play, Mejk, Mig. W obecny skład wcho­dzą: 

 -Andrzej 

 -Karol 

 -Patryk 

 Zespół ofe­ruje swoje usługi weselne w dwu­oso­bo­wym skła­dzie (Andrzej oraz Karol).For­ma­cja udziela rów­nież kon­certy.


Zapraszamy do kontaktu!

  • Obsługa konferansjerska

Lokalizacja

Wasze opinie

K Kaszuby 2022-06-20 07:47:25

Ocena: 5

Orkiestra warta każdej ceny od pierwszego utworu poderwali gości do tańca i pozwolili im się nudzić nam obsłudze sali weselnej nóżki same się ruszały mamy sporo wesel u siebie i są orkiestry lepsze gorsze ale ci dwaj Panowie to Mistrzostwo Pozdrawiam.

Tagi: Wyrzysk, Oprawa, Zespół na wesele

Powrót