Zapytanie
508... telefon
Wyświetleń: 1862


Średnia ocena: 5 z 1 głosów

Zobacz opinie

Zespół BLERS - Najlepszy Zespół na WeseleObsługujemy wszelkiego rodzaju imprezy rozrywkowe m.in.: wesela, eventy, studniówki, bankiety, imprezy firmowe, imprezy plenerowe.

Zespół występuje w składzie 4-osobowym. Atutem zespołu jest doskonale dopasowana sekcja wokalno-instrumentalna. Duże doświadczenie estradowe oraz przygotowanie muzyczne stawia nas w czołówce zespołów zajmujących się oprawą muzyczną imprez. Aby spełnić wysokie wymagania naszych klientów dbamy o markę i renomę naszego zespołu, dlatego też do każdego przedsięwzięcia podchodzimy indywidualnie. Wówczas bierzemy pod uwagę muzyczne preferencje naszych klientów. 

Posiadamy szeroki wachlarz usług z branży obsługi muzycznej oraz oświetleniowej imprez. Ideą zespołu jest nieustanne poszerzanie repertuaru muzycznego zarówno o największe hity jak i mniej popularne utwory z różnych gatunków muzycznych m. in. pop, rock, disco, latino. Ważne jest to, iż wszystkie utwory wykonujemy „na żywo”. Staramy się aby każda impreza wyglądała nietuzinkowo, a nasi odbiorcy byli w pełni usatysfakcjonowani i zadowoleni. 

Na życzenie gości prowadzimy również biesiadę przy dźwiękach akordeonu, trąbki, saksofonu, gitary i tamburyna. Staramy się wykonywać to jak najlepiej, gdyż lubimy grać i bawić ludzi, a muzyka jest integralną częścią nas samych. Nieustannie kreatywni i otwarci na nowe awangardowe pomysły z największym zapałem i konsekwencją zrealizujemy dla Państwa każde, nawet najbardziej nietypowe zlecenie.

  • 100% na żywo
  • Biesiada przy stołach
  • Prowadzenie wesela w języku obcym
  • Obsługa konferansjerska
  • Dekoracje światłem
  • Ciężki dym

Lokalizacja

Wasze opinie

M Maciek&Agnieszka 2022-05-11 08:03:37

Ocena: 5

Serdeczne podziękowania zespołowi Blers za świetną zabawę. Potrafią rozkręcić gości zarówno na parkiecie jak i przy stołach. Jeśli szukacie zespołu, który gra nie tylko disco polo to ten gorąco polecamy!

Tagi: Tarczyn, Oprawa, Zespół na wesele

Powrót