Zapytanie
509... telefon

Zespół i Dj Sunset

Białystok, Podlaskie,

W pobliżu: Suwałki, Mońki, Sokółka, Grajewo, Augustów, Łomża, Michałowo, Supraśl, Łapy, Wasilków, Dąbrowa Białostocka

509... telefon
Wyświetleń: 202


Średnia ocena: 0 z 0 głosów

Zobacz opinie

Ceny od

6500 zł

Zespół i Dj Sunset - idealna oprawa muzyczna na wesele


Zespół muzyczny SunSet + DJ Wodzirej to połączenie zalet klasycznego zespołu i Dj'a. Prowadzimy zarówno wesela katolickie jak i prawosławne. Zespół składa się z czterech osób, perkusja elektroniczna, gitara, akordeon i klawisze. Gramy muzykę polską rock, pop, disco - dance jak najbardziej zbliżoną do oryginałów, a także po białorusku czy ukraińsku. Na życzenie współpracujemy również z DJ mówiącym po Niemiecku. Większość zabawy prowadzi wodzirej - wspólne śpiewanie z podziałem na role, szybki kurs tańca, biesiada z akordeonem, familiada czy jaka to melodia? przy specjalnym stole z Guzikami jak w teleturnieju - to tylko niektóre z atrakcji, które przygotowaliśmy dla Państwa. Nasz DJ zagra wszystko to czego zespół nie jest w stanie zaśpiewać, m.in. repertuar obcojęzyczny, muzyka nowoczesna, elektroniczna, czy specjalne życzenia gości weselnych. Młodym Parom przygotowaliśmy nieco szaleństwa w naszym bloku muzyki nowoczesnej - rozdajemy wówczas gościom Ledowe pałeczki (ok. 150 szt.), Młodym wręczamy pistolet na CO2, zapraszamy ich na podwyższenie i odpalamy pokaz laserowy, DJ zadba o to abyśmy przez chwilę poczuli się jak na festiwalu z prawdziwego zdarzenia. Nasz akordeonista zadba o biesiadę, a wodzirej pomoże gościom śpiewać wszystkie znane szlagiery. Z dodatkowych atrakcji możemy Państwu zaoferować Ciężki Dym na pierwszy taniec lub moment pojawienia się tortu na sali. Posiadamy nowoczesne oświetlenie i nagłośnienie, napis Ledowy "W górę ręce!", który jest ustawiony centralnie za zespołem. Jesteśmy przygotowani na wesele każdej wielkości i w niemal każdych warunkach. Każdą uroczystość personalizujemy pod indywidualne wymagania Pary Młodej, dlatego na spotkaniu przed podpisaniem umowy wręczamy Państwu tzw. "Pytania do scenariusza". Na podstawie odpowiedzi będziemy mogli maksymalnie sprostać Waszym wymaganiom. Oprócz wesel zagramy niemal każdą imprezę - poprawiny, bankiety, andrzejki, bale karnawałowe, noc sylwestrowa, osiemnastki, połowinki, studniówki, koncerty plenerowe, w klubach itp.

Dlaczego my?
Przede wszystkim jesteśmy młodymi osobami pełnymi pasji, którzy doskonale rozumieją potrzeby Państwa Młodych. Szkolimy się nieustannie, jeździmy na kursy dla artystów żeby zapewnić naszym klientom jak najlepsze wspomnienia z tej wyjątkowej nocy. W branży jesteśmy od 20 lat, dzięki czemu nasz repertuar muzyczny jest bardzo szeroki, od klasycznej muzyki rozrywkowej disco polo, dance, biesiady, po klasykę rocka Perfect, Lady Pank, Big Cyc, komercyjnie jak Krzysztof Krawczyk, Czerwone gitary, nieco bardziej popowo jak Enej, Maleńczuk, Poparzeni kawą trzy, aż po czołówki obecnych list przebojów lub nieco mocniej jak np. Łydka Grubasa ;) Na dole wizytówki po kliknięciu "Pokaż kolejny Film" można posłuchać i pooglądać krótki miks z wesel z roku 2021. Znajduje się tam również siedem naszych teledysków do autorskich utworów jak również miks weselnych wykonań. Zachęcamy do oglądania i słuchania.

Co będziemy grali?
- Wszystko zależy od Was Państwo Młodzi i od Waszych Gości. Jesteśmy elastyczni i otwarci na wszelkie sugestie i scenariusze.
W naszym składzie jest akordeonista, specjalista od wszelkiej maści biesiady przy stołach. Nie straszne mu żadne przyśpiewki, zagra niemal wszystko i w każdej tonacji. Wodzirej natomiast zadba o to żeby każdy z gości zaśpiewał i bujał się razem z nami.
Staramy się zadowolić wszystkich gości weselnych, dlatego non stop wprowadzamy nowoczesne atrakcje jak familiada, jaka to melodia, gadżety dla gości sombrero, ponczo, zabawkowe gitary, tamburyno, pałki LEDowe, czy pistolet CO2 (wyrzutnia mgły), ciężki dym na pierwszy taniec itp.
Posiadamy nowoczesne nagłośnienie i oświetlenie LED, stroboskop, lasery, nie straszna nam żadna wielkość sali.

Jaki scenariusz wesela?
Przed uroczystością zawsze spotykamy się i rozmawiamy. Wręczamy krótki formularz z pytaniami w celu ustalenia jak najdrobniejszych szczegółów oraz przebiegu zabawy. Od wyjścia z domu, pierwszego tańca po tort, konkursy, podziękowania i zakończenie. Niemal każdy elementy dopasowujemy indywidualnie do Państwa potrzeb. Dodatkowo posiadamy szereg kontaktów z firmami powiązanymi z branżą ślubną, dlatego jesteśmy w stanie zaoferować pomoc w zorganizowaniu ponadstandardowych atrakcji.

O naszym zespole SunSet jako o całokształcie - zagraliśmy wiele koncertów plenerowych, w klubach, amfiteatrach, charytatywnych (uwielbiamy pomagać jak tylko możemy), jeszcze więcej wesel i poprawin, zdobyliśmy kilka nagród na festiwalach muzycznych, a nasze Autorskie piosenki możecie Państwo usłyszeć na co dzień w radiu lub zobaczyć teledyski w TV jak Polo TV, Disco Polo Music, For Fun TV, TTV i innych. Dorobiliśmy się autorskiej płyty, którą z chęcią wręczymy Wam przy podpisaniu umowy.

SunSet to pewny i sprawdzony wybór oraz gwarancja udanej zabawy.

Pamiętajcie, że Wesele to z definicji dobre jedzenie, towarzystwo, tańce i muzyka - tym ostatnim zajmiemy się zawodowo.

  • Biesiada przy stołach
  • Prowadzenie wesela w języku obcym
  • Obsługa konferansjerska
  • Dekoracje światłem
  • Ciężki dym

Video prezentacja

Lokalizacja

Wasze opinie

Tagi: Białystok, Oprawa, Zespół na wesele

Powrót