Zapytanie
696... telefon


Średnia ocena: 5 z 4 głosów

Zobacz opinie

Ceny od

0 zł

Zespół na wesele na imprezę firmową przyjęcie prymicyjne

Zespół Make Me Feel cieszy się dużym zainteresowaniem w branży muzycznej. Pięcioosobowy zespół muzyczny młodych utalentowanych zawodowych muzyków. Śpiewają w nim niezastąpieni wokaliści Żaneta i Eryk. Dwa silne, czyste głosy, zwane damsko-męskim duetem małżeńskim.

Swoją działalność artystyczną świadczą już od ponad dwudziestu lat. Posiadają bogate doświadczenie w obsłudze muzycznej. Na swoim koncie mają zagranych i poprowadzonych ponad 600 imprez.

Przede wszystkim zapewniają wspaniałą oprawę muzyczną oraz charyzmatyczne prowadzenie imprez okolicznościowych typu wesele zarówno pod domem Pani Młodej, przed salą weselną, w ogrodzie, jak i na sali przez cały wieczór.

Zespół Make Me Feel nosi miano profesjonalnego zespołu proaktywnego, który z pełnym zapałem nie tylko dba o to by usługa muzyczna była wymarzoną oprawą instrumentalną oraz wokalną, ale również dba o całościowy klimat i energię całej imprezy.

Make Me Feel po za tym, że zapewnia szaloną zabawę do białego rana, pełen parkiet Gości oraz świetnie poprowadzoną biesiadę i oczepiny z czystym sumieniem można stwierdzić, że dzień i wieczór długo pozostaje w pamięci a wesele lub inna uroczystość jest pełne dobrej muzyki i cudownej atmosfery.

Make Me Feel to zgrana, doświadczona i profesjonalna ekipa, dla której nie ma rzeczy niemożliwych. Kolejnym atutem jest zróżnicowany repertuar piosenek dostosowanych na bieżąco do uczestników zabawy i panującej atmosfery na parkiecie.

Instrumenty w zespole Make Me Feel:

Perkusja akustyczna lub elektroniczna

Saksofony

Klarnet

Pianino elektroniczne

Gitary

• elektryczna

• basowa

• elektroakustyczna

Chcesz aby to zespół muzyczny Make Me Feel poprowadził Twoją imprezę?

W imieniu zespołu zapraszamy do owocnej współpracy i bezpośredniego kontaktu telefonicznego.

NAPISZ I ZAPYTAJ O WOLNY TERMIN JUŻ TERAZ:

makemefeel@onet.pl

Telefony kontaktowe:

- 696 776 100

- 663 474 596

Kanał YouTube:

WWW.YOUTUBE.COM/ERICJEDRZEJCZAK/VIDEOS

Oficjalna strona zespołu:

WWW.MAKEMEFEEL.PL

Instagram:

WWW.INSTAGRAM.COM/ZESPOLMAKEMEFEEL

Facebook Fanpage:

https://www.facebook.com/makemefeel

  • 100% na żywo
  • Muzyka klasyczna na ślubie
  • Biesiada przy stołach
  • Prowadzenie wesela w języku obcym
  • Obsługa konferansjerska
  • Dekoracje światłem

Video prezentacja

Lokalizacja

Wasze opinie

M Maja i Krzysiek 2023-09-14 12:55:47

Ocena: 5

Bardzo dziękujemy Zespołowi Make Me Feel za wytworzenie świetnej atmosfery na weselu. Mają szeroki repertuar, talent do konferansjerki i zabawiania gości oraz super muzyków i instrumentalistów. Bardzo fajni w kontakcie ludzie z doświadczeniem. Goście wielokrotnie po weselu chwalili zespół i my również polecamy :)

R Radosław 2023-02-03 17:24:08

Ocena: 5

Sylwester z Make Me Feel w Hotelu Manor - to jest to - dziękujemy za Państwa występ, jesteśmy bardzo zadowoleni z usługi, a przede wszystkim Goście docenili Waszą muzykę, gdyż bawili się bardzo aktywnie, praktycznie do samego rana :) Raz jeszcze dziękuję! Z wyrazami szacunku Pokrzywnicki Radosław Manager Manor Hotel

A Agata 2021-09-20 12:33:26

Ocena: 5

Zespół Make Me Feel to profesjonalni muzycy, a przede wszystkim wspaniali ludzie - otwarci, serdeczni i bardzo pomocni. Zadbali o cudowną atmosferę na naszym weselu, dlatego to właśnie dzięki nim goście tak dobrze się bawili! Szeroki repertuar - przeplatające się szybkie i wolne kawałki, utwory polsko- i anglojęzyczne, klasyczne piosenki i wspóczesne hity- to wszystko sprawiło, że każdy z uczestników wesela znalazł coś dla siebie. Byliśmy szczególnie zadowoleni z jakości gry i wokalu, sposobu prowadzenia całej imprezy, kontaktu między Zespołem a obsługą sali (dzięki czemu wszystko było idealnie zgrane w czasie, a my nie musieliśmy się stresować). Współpraca z Zespołem układała się bardzo dobrze już od pierwszego spotkania. Jeszcze raz dziękujemy za fantastyczną oprawę muzyczną i udaną zabawę!

M Marita 2021-01-27 12:43:49

Ocena: 5

Dziękujemy Wam jeszcze raz za to że byliście z nami i nie daliście siedzieć naszym gościom! ❤️ Szeroki repertuar, mega pomysły i zabawy. Do tego organizacja i pomoc, której potrzebowaliśmy w tym pięknym a zarazem stresującym dniu☺️ pozdrawiamy 💗

Tagi: Warszawa, Oprawa, Zespół na wesele

Powrót