Zapytanie
607... telefon
Wyświetleń: 6055


Średnia ocena: 5 z 7 głosów

Zobacz opinie

Ceny od

3600 zł

Zespół Mercedes Band

Od lat zajmujemy się prowadzeniem i oprawą muzyczną imprez okolicznościowych.
Doświadczenie muzyczne zdobyte w rożnych miejscach na świecie, pozwala nam zapewnić Państwa, że jesteśmy zespołem zdolnym spełnić każde wymagania!

Cenimy sobie jakość i profesjonalizm.
W naszym wykonaniu usłyszycie Państwo trzy świetne wokale solowe, wielogłosową harmonię i utwory saksofonowe po mistrzowsku zagrane przez Sebastiana.
W naszym repertuarze posiadamy przede wszystkim muzykę taneczną, piosenki z lat 50′ 60′ 70′ 80′ 90′ oraz muzykę współczesną, najnowsze przeboje które pojawiają się na listach przebojów, muzykę biesiadną, disco polo, a także klasyczne standardy, których nie może zabraknąć na żadnej prestiżowej imprezie. Jeśli macie Państwo ochotę na odrobinę bluesa, jazzu czy rock’n’rolla, z przyjemnością Wam to zagramy!
Nasz repertuar jest stale aktualizowany i poszerzany.

Oprócz muzyki do tańca, zapewniamy różnego rodzaju zabawy, konkursy i atrakcje, prowadzimy konferansjerkę również w języku angielskim.

Dysponujemy profesjonalnym sprzętem nagłośnieniowym i oświetleniem scenicznym, zapewniamy własny transport i wystawiamy rachunki.

 

Zapraszamy do kontaktu!

 

 

  • Prowadzenie wesela w języku obcym
  • Obsługa konferansjerska

Video prezentacja

Lokalizacja

Wasze opinie

S Sylwia i Dione 2020-04-14 14:09:14

Ocena: 5

chcemy gorąco podziękować zespołowi Mercedes Band za wspaniałą oprawę muzyczną naszego wesela.Cudowny repertuar , który odpowiadał absolutnie każdemu nie chciał się schodzić z parkietu no i zachwyt naszych gości, ile my się nasłuchaliśmy komplementów o zespole .Sety grane na saksofonie to istny sztos, stworzyły niesamowity klimat i zapadły wszystkim w pamięć !Chcieliśmy jeszcze dodać, że jeżeli ktoś szuka zespołu na wesele polsko-angielskie i zależy wam na konferansjerce w języku angielskim to Mercedes Band jest strzałem w dziesiątkę, nasi zagraniczni goście byli zespołem i ich repertuarem zachwyceni!Z całą pewnością będziemy was polecać i kto wie może przy jakiejś okazji znowu się spotkamy jeszcze raz dziękujemy wam bardzo Sylwia I Dione

J Julita i Maciej 2019-02-03 18:40:21

Ocena: 5

Jeżeli chcesz mieć wyjątkowe wesele, wybierz Mercedes Band. Najlepsze wokalistki i najlepszy saksofonista :-)

A Agnieszka 2018-10-07 21:13:02

Ocena: 5

Spodziewaliśmy się ,że będzie to dobry zespół, ale to co zrobili na naszym weselu to było coś niesamowitego! Goście zachwyceni, a my mieliśmy cudowne wesele! Dziękujemy Wam! POLECAMY!!!

A Aneta i Jacek 2018-10-01 12:22:34

Ocena: 5

Znakomity zespół!!! Nie można zejść z parkietu! Zabawy extra i na poziomie, a saksofon mistrzostwo świata. Super grają i śpiewają! Dziękujemy za fantastyczne wesele!

M Marta 2017-06-26 15:19:07

Ocena: 5

Super zespół:-) godny polecenia!!!! :-) umie dostosować się do wszystkich gości.

J Jolka 2015-12-23 13:54:03

Ocena: 5

Super zespół! Najlepszy na każdą okazję! :D

J Justyna 2014-02-27 19:53:20

Ocena: 5

Najlepszy zespól jaki znam!!zabawa z zespołem Mercedes Band to wspaniala zabawa,byłam na wielu imprezach ale to jak wy pięknie potraficie śpieać i bawić to coś niesamowitego.polecam wszystkim oni są wspaniali

Tagi: Inowrocław, Oprawa, Zespół na wesele

Powrót