Zapytanie
693... telefon


Średnia ocena: 5 z 5 głosów

Zobacz opinie

Ceny od

0 zł

Zespół Muzyczny Mayvon - Idealny na Wesele


Jesteśmy zespołem z Lubelszczyzny, grającym na weselach, balach, bankietach, studniówkach i wszelkiego rodzaju imprezach, gdzie potrzebna jest oprawa muzyczna.

Nasz skład to klasyczna trójka - wokalistka, gitarzysta (drugi głos) i klawiszowiec z wokalem. Cała reszta już nie jest tak klasyczna.

W momencie powstawania zespołu, wszyscy byliśmy doświadczeni w innych formacjach - zarówno komercyjnych jak i niekomercyjnych. Graliśmy różną muzykę, od typowo weselnej, poprzez pop, blues a nawet rock. Dzięki temu zdecydowanie odróżniamy się od typowych zespołów weselnych zarówno brzmieniem jak i repertuarem.

Potrafimy zagrać balladę rockową, prawdziwego rock'n rolla, utwory typowo dyskotekowe z najnowszych list przebojów ale również weselne klasyki jak "Hej sokoły", czy też "Gdybym miał gitarę" jak i również stare dobre Disco Polo przy którym każdy bawi się najlepiej.
Utwory dobieramy odpowiednio do rodzaju imprezy oraz preferencji bawiących się osób. Oczywiście aby starsza młodzież mogła również pośpiewać znane dobre szlagiery, łapiemy akordeon, gitarę i tamburyn i idziemy grać, śpiewać i bawić się ze wszystkimi za stołami.

Staramy się, żeby nasz repertuar był na wysokim poziomie, aktualny i świeży. Nie zapominamy o znanych wszystkim evergreenach.
Cała impreza prowadzona jest na wysokim poziomie i z humorem, a jej przebieg ustalany i na bieżąco uzgadniany z organizatorem.
Wszystko razem jest wyważone, ale z pazurem i bez przynudzania.

Zespół MAYVON to gwarancja solidności i świetnej zabawy przy muzyce, której przyjemnie posłuchać.

Dysponujemy własnym nowoczesnym nagłośnieniem oraz oświetleniem.

Posiadamy także własny transport i jesteśmy w stanie dojechać w każde miejsce w Polsce aby rozkręcić imprezę. Jesteśmy
w stanie również nagłośnić każdą imprezę, festyn, plener, udzielając naszego sprzętu z naszą obsadą.

  • Biesiada przy stołach
  • Obsługa konferansjerska

Video prezentacja

Lokalizacja

Wasze opinie

J Jacek 2020-04-09 12:02:53

Ocena: 5

Polecam, bardzo udana zabawa , super zespół atmosfera. :)

A Alicja i Dominik 2014-07-04 19:15:48

Ocena: 5

Świetny zespół. Naprawdę polecamy wszystkim młodym parom :)

K Klaudia i Karol 2014-02-03 11:28:49

Ocena: 5

Jesteśmy bardzo zadowoleni z zespołu. Grali bardzo fajnie. Wszystko poszło lepiej niż oczekiwaliśmy. Na sali panowała świetna atmosfera. Dzisiaj każdy miło wspomina. Cieszę się,że trafiliśmy tak fajnie. Dziękujemy!!

R Rafał 2014-01-02 19:47:00

Ocena: 5

Z zespołem spotkałem się pierwszy raz na sylwestrze 2013/2014 w Bobach. Nigdy o nich nie słyszałem. Wraz z dziewczyną już mówiliśmy że jak będziemy robić wesele to ich wynajmiemy. Pozdrawiam zespół !!!

I Izabela i Jacek 2013-11-26 11:27:30

Ocena: 5

Wzięliśmy ich na nasze wesele i było super. Chcieliśmy podziękować za wspaniałą imprezę. Goście do dzisiaj miło wspominają :) Jesteście najlepsi ! Polecam.

Tagi: Kraśnik, Oprawa, Zespół na wesele

Powrót