Zapytanie
605... telefon


Średnia ocena: 0 z 0 głosów

Zobacz opinie

Zespół Muzyczny Pięciolinia

Dlaczego Pięciolinia? - ponieważ jest nas pięcioro oraz dlatego, że "linia" to inaczej rodzina, a jesteśmy właśnie rodzinnym zespołem muzycznym. W skład Pięciolinii wchodzi czworo rodzeństwa: Kasia, Justyna, Agnieszka, Wojtek oraz nasz tata, który nas wszystkiego nauczył - Waldek. Możemy pracować w cztero lub pięcioosobym składzie. Wkładamy w tą pracę mnóstwo energii, pasji i entuzjazmu - po prostu kochamy to, co robimy!

Oferujemy oprawę muzyczną na wesela, zabawy taneczne, studniówki, bankiety, bale sylwestrowe i inne imprezy okolicznościowe. Oprócz muzyki proponujemy prowadzenie wesela i konferansjerkę oraz różnorodne zabawy integrujące gości. Gorąco polecamy także oprawę muzyczną w kościele w naszym wykonaniu - z organistą oraz wokalem męskim i damskim.

Możliwości wokalne zespołu oraz wysokiej klasy instrumenty i nagłośnienie pozwalają na wykonywanie różnorodnego repertuaru, w zależności od gustów i potrzeb słuchaczy. Wykonujemy znane i lubiane melodie polskie i zagraniczne, biesiadę, przeboje disco polo, standardy muzyki tanecznej oraz piosenki będące aktualnie na listach przebojów. Możecie też państwo sami ustalić listę utworów, które zechcecie usłyszeć podczas zabawy - opierając się na naszym repertuarze dostępnym na stronie internetowej oraz proponując dodatkowe utwory, które przygotujemy zgodnie z Państwa życzeniem.

Proponujemy naszym klientom korzystne i konkurencyjne ceny oraz gwarantujemy wyśmienitą zabawę.

Do zobaczenia na parkiecie!

  • 100% na żywo
  • Muzyka klasyczna na ślubie
  • Biesiada przy stołach
  • Obsługa konferansjerska

Video prezentacja

Lokalizacja

Wasze opinie

Tagi: Szczecin, Oprawa, Zespół na wesele, Muzyka Klasyczna na Ślubie

Powrót