Zapytanie
608... telefon

Zespół Wonderful Live

Łódź, Łódzkie,

W pobliżu: Tomaszów Mazowiecki, Opoczno, Piotrków Trybunalski, Rawa Mazowiecka, Radomsko, Łask, Zgierz, Kutno, Łowicz

608... telefon
Wyświetleń: 4020


Średnia ocena: 5 z 2 głosów

Zobacz opinie

Ceny od

0 zł

Zespół Wonderful Live

Wonderful Live to sześcioosobowa grupa wykształconych muzyków grająca na żywo największe przeboje muzyki rozrywkowej, począwszy od lat 60-tych, aż po współczesne hity.
W swoim repertuarze mamy przeszło 200 utworów w zróżnicowanej stylistyce – od biesiady, przez pop, rock, latino oraz najnowsze hity dyskotekowe. Są to piosenki zarówno polskie jaki i zagraniczne (angielskie, hiszpańskie, włoskie, francuskie) wszystkie zaaranżowane na bardzo wysokim poziomie.
Do każdej imprezy staramy się podchodzić indywidualnie dostosowując repertuar, tak aby sprostać najbardziej wymagającym gustom. Każde wesele jest prowadzone przez profesjonalnego wodzireja i może obejmować także biesiadę i różne zabawy ustalane wcześniej z Młodą Parą.

Zapraszamy do kontaktu!

  • 100% na żywo
  • Biesiada przy stołach
  • Prowadzenie wesela w języku obcym
  • Obsługa konferansjerska
  • Dekoracje światłem
  • Ciężki dym

Lokalizacja

Wasze opinie

J Julia 2020-06-30 13:26:34

Ocena: 5

Najpiękniejszy dzień w moim życiu stał się jeszcze lepszy dzięki Wam. Świetna energia, solówki, tak dobry wokal że chwilami zapominałam, ze piosenka nie leci w oryginale, profesjonalne prowadzenie imprezy. Dziękujemy bardzo! PS: Klawiszowiec naprawdę dobrze tańczy belgijkę😃

P Paweł i Justyna 2018-06-11 12:58:06

Ocena: 5

Zespół pierwsza klasa. W 100% grają na żywo. Jesteśmy bardzo zadowoleni ze wybraliśmy ten zespół. Impreza była poprowadzona na bardzo wysokim poziomie. Cały zespół ma tak pozytywną energię że wszyscy goście cały czas chcieli się bawić na parkiecie. Wszyscy będą pamiętać to wesele bardzo długo! Gorąco polecamy Paweł i Justyna. 10/10

Tagi: Łódź, Oprawa, Zespół na wesele

Powrót