Ślubne trendy 2021

slubne-trendy-2021

Sezon ślubny 2021 obfitować będzie w wiele zmian – tak jak i w 2020 prawdopodobnie będziemy mogli spodziewać się wielu niespodzianek oraz niecodziennych rozwiązań związanych z organizacją ślubów i wesel.


1. Śluby plenerowe

Coraz częściej Pary Młode decydują się na śluby plenerowe. Nie ma się co dziwić. Zwykle towarzyszy im dużo swobodniejsza atmosfera, a jeśli wybierzecie dobre miejsce – towarzyszem będą także wyjątkowe okoliczności przyrody. Wesele w górach, wesele nad morzem, wesele w otoczeniu lasu – to sposób na iście na bajkową uroczystość. Pogodna wiosna, słoneczne letnie dni, kolorowa jesień czy zachwycająca śnieżna zima będą stanowić doskonałą oprawę ślubnej uroczystości. Niezależnie od miejsca, które wybierzecie, trendy 2021 wskazują jednoznacznie – im bliżej natury tym lepiej!


2. Klasyka zawsze w modzie

W sezonie 2021 do łask powróci klasyka – biel i złoto będą często spotykane podczas przyjęć weselnych! Możemy się również spodziewać, że wielkie i masywne dekoracje zastąpione zostaną blaskiem świec, czy minimalistycznym, ciepłym oświetleniem sali. Nadchodzący sezon to również czas personalizacji – personalizowane będą dekoracje, menu, a nawet zdjęcia! Inicjały Pary na serwetkach, wspólne zdjęcie na zaproszeniu to zdecydowany hit sezonu 2021.


3. Motywy przewodnie

Coraz więcej par będzie się ośmielać wybierać odważne motywy przewodnie i tematy dopasowane do własnych zainteresowań. Jeśli macie wspólne hobby: sport, czytanie książek, ulubiony film, podróże – w tym kierunku możecie pójść przygotowując motyw przewodni wesela. Gdy już go wybierzecie, pamiętajcie, aby wszystkie szczegóły były dopasowane do tematyki. Również papeteria ślubna, a przede wszystkim zaproszenia ślubne powinny pokazywać, jaki motyw będzie przewodził na Waszym weselu.


4. Atrakcje oczepinowe

Pary Młode od dłuższego czasu rezygnują z tradycyjnej formy oczepin, po to by zabawić swoich gości pokazem artystycznym lub muzycznym. Goście weselni rozpieszczani są różnorodnymi atrakcjami weselnymi od wielu lat, więc na pewno warto pochylić się dłużej się nad tą stroną wesela. Wesele zimą? Proponujemy kulig, ognisko, zimową sesję świąteczną z Gośćmi? Wesele w lecie? Może foodtruck z domowymi lodami? Świetną opcją w przypadku gdy organizujecie rehearsal dinner czy poprawiny będą warsztaty, które zaangażują Waszych Gości oraz zintegrują ich ze sobą.


5. Tortowe wesele

W 2021 stawiamy na jakość i ilość! Jeden tort to za mało. Modnie będzie zamówić kilka tortów o różnych smakach. Wracają też torty składające się z wielu muffinów. Jeśli jednak jesteście tradycjonalistami to pamiętajcie, że nadal będą królowały torty typu naked oraz te z metalicznymi zdobieniami. Zapomnijcie o cukrowych ozdobach – królują naturalne kwiaty, trawy i liście.


Drogie Pary Młode - www.GdzieWesele.pl życzy Wam wielu pięknych chwil podczas dopinania uroczystości na ostatni guzik! Niech wszystkie Wasze ślubne marzenia spełnią się w 100%!


Każdy kto czytał książkę Gabriela Garcíi Márqueza, wie jak silna jest "Miłość w czasach zarazy" :)