Zapytanie
604... telefon

Zajazd Pod Dębami

Ligęzow 43a, Chrzanów, Małopolskie,

W pobliżu: Kraków, Katowice, Sosnowiec, Jaworzno, Dąbrowa Górnicza, Oświęcim, Kęty, Olkusz, Trzebinia, Zator, Libiąż

604... telefon
Wyświetleń: 6906


Średnia ocena: 5 z 2 głosów

Zobacz opinie

Liczba gości

do 150

Zajazd Pod Dębami

Zapraszamy Państwa do wyjątkowego i urokliwego miejsca na skraju Chrzanowa.

Poczują się w nim Państwo jak w domu, spędzając czas w otoczeniu natury, w sąsiedztwie lasów, grobli i ścieżek rowerowych.

Oferujemy Państwu możliwość organizacji wesel, szkoleń i konferencji, pikników i imprez rodzinnych oraz biznesowych. Do Państwa dyspozycji pozostają: klimatyzowana sala mogąca pomieścić do 150 osób, mała sala kominkowa na spotkania w mniejszym gronie, chata grillowa, profesjonalne zaplecze gastronomiczne, kort tenisowy oraz duży zamknięty parking, teren zielony przeznaczony do rekreacji i spotkań na świeżym powietrzu. 

Przyjęcia weselne i śluby w plenerze

Klimatyczne wnętrza, piękna naturalna sceneria Zajazdu pod Dębami to gwarancja udanego przyjęcia weselnego. Piękny zielony ogród sprzyja organizacji zaślubin w plenerze. Wypracowane we współpracy z naszymi Klientami menu zachęca do wspólnego świętowania.

Specjalnie dla Państwa przygotujemy menu oraz aranżację sali tak, aby jak najbardziej odpowiadały aktualnym potrzebom.

Posiadamy profesjonalne zaplecze gastronomiczne a dla chętnych na świętowanie na zewnątrz oferujemy dania grillowe oraz możliwość biesiadowania w chacie grillowej znajdującej się na terenie ogrodu.

Nasz zajazd znajduje się w bliskim otoczeniu lasu, piękny ogród zapewnia relaks na świeżymi powietrzu i przestrzeń do zabawy dla Najmłodszych.

  Zapraszamy do kontaktu!

  • Okrągłe stoły
  • Altana na ślub
  • Ogród
  • Plac zabaw
  • Dostosowane dla niepełnosprawnych
  • Parking
  • Catering

  Video prezentacja

  Lokalizacja

  Wasze opinie

  B Barbara 2021-08-12 14:49:40

  Ocena: 5

  Wyjątkowe miejsce, wspaniała atmosfera, świetna profesjonalna obsługa. Wszystko na najwyższym poziomie . Idealne miejsce na wyjątkowe przyjęcie. Gorąco polecam wszystkim , a właścicielom gratuluję takiej wspaniałej organizacji !!!

  K Klaudia 2021-06-13 11:29:53

  Ocena: 5

  Piękne wnętrze rustykalne, duży ogród, leżaczki, plac zabaw dla dzieci. Świeże i bardzo dobre jedzenia. Śluby w plenerze

  Tagi: Chrzanów, Lokale weselne, Domy weselne, Rustykalne Wesele, Wesele i Ślub w Plenerze

  Powrót