Zapytanie
602... telefon

Enroute Photography

Myśliwska, Gdańsk, Pomorskie,

W pobliżu: Gdynia, Sopot, Kościerzyna, Kwidzyn, Bytów, Łeba, Rowy, Starogard Gdański, Malbork, Tczew, Chojnice, Ustka, Władysławowo, Człuchów

602... telefon
Wyświetleń: 1745


Średnia ocena: 5 z 3 głosów

Zobacz opinie

Enroute Photography - Fotografia ślubna

Ogromnie się cieszę, że odwiedziliście moją stronę! Dla Was tworzę fotografię na najwyższym poziomie. Nowoczesną, ale ponadczasową, prawdziwą i wypełnioną szczerymi emocjami, melancholijną i pełną wzruszeń.Tworzę opowieść o Was zamknięta w filmowych kadrach. Serdecznie zapraszam by posłuchać Waszej Historii, by poznać Was i Wasze marzenia, by móc służyć Wam jak najlepiej. Poznajmy się !Aby się zapoznać z opiniami moich cudnych Par zapraszam do odwiedzin na FB. Dbajcie o siebie!

Oferta:

  • Reportaż ślubny - Styl reportażu bliski memu sercu nazwałabym kreatywnym dokumentem. Jestem narratorem, który z pojedynczych kadrów składa Waszą Opowieść. Nie ingeruję, raczej podglądam. Pracuję z tym co aktualnie się dzieje, tropiąc gesty, momenty, zaskakujące światło... Pragnę, by fotografie, które otrzymacie były nowoczesne i jednocześnie ponadczasowe, zaś pojedyńcze kadry ułożyły się w Waszą Historię. Nie ważne jak duży jest Wasz ślub, nie ważne gdzie, ważne by było prawdziwie i z sercem.
  • Plener - To czas, by sfotografować Was w intymny i autentyczny sposób, prawdziwych Was, gdy kurz już opadł po weselu :) Tutaj jesteśmy "partnerami w zbrodni". Im więcej mi pozwolicie, im bliżej pozwolicie wejść do swojego świata, tym bardziej osobistą historię mogę stworzyć. Dlatego bardzo zależy mi byśmy nie traktowali się w kategoriach klient - dostawca usług. Wierzę, że jeżeli otworzymy się na siebie, tym bardziej znaczące i prawdziwe rzeczy mamy szansę razem stworzyć.
  • Portret - Uwielbiam portret, jest dla mnie wytchnieniem po dynamicznym reportażu, chwilą namysłu i koncentracji. Portret studyjny czy w plenerze wymaga poszukiwań, by w jednym ujęciu oddać tajemnicę fotografowanej postaci.

Zapraszamy do kontaktu!

Lokalizacja

Wasze opinie

A Ania 2021-06-29 14:18:55

Ocena: 5

Z całego serca polecam Jolę, cudowna fotografka, która na zdjęciach potrafi uwiecznić najpiękniejsze momenty! Jola wykonywała na moim ślubie reportaż oraz mini sesję poslubną, zdjęcia wyszły genialne, jestem z nich bardzo zadowolona:) polecaam!

M Mateusz 2021-02-17 13:27:53

Ocena: 5

Polecam z całego serca! Super kontakt, żadnych problemów ,a zdjęcia najpiękniejsze!!!

M Marta 2021-02-17 13:27:33

Ocena: 5

Najlepsza z najlepszych! Polecam usługi Enroute Photography - Jolka stwarza idealną atmosferę do zdjęć, od razu można się przy niej wyluzować, nawet jeśli nigdy wcześniej nie stało się przed obiektywem. Cudowna osoba, która robi przepiękne zdjęcia! Nasi goście i my zachwyceni jakością reportażu ❤

Tagi: Gdańsk, FotoVideo, Fotograf, Sesja Ślubna nad Morzem, Reportaż Ślubny, Sesja narzeczeńska, Sesja w plenerze, Fotograf Gdańsk, Fotografia ślubna Gdańsk, Sesja ślubna Gdańsk, Plener ślubny Gdańsk

Powrót