Zapytanie
509... telefon


Średnia ocena: 5 z 1 głosów

Zobacz opinie

Kameralowe

Tworzymy wyjątkowe filmy i zdjęcia. Chcemy, żeby wszystkie tworzone przez nas reportaże doskonale odzwierciedlał Was i Waszą historię, każdy ślub jest dla nas inspiracją. Staramy się, aby nasze filmy i zdjęcia pozwalały Wam wrócić do dnia ślubu i wspomnień z nim związanych. 

W naszej ofercie znajdziecie filmy o różnej długości oraz różne pakiety zdjęciowe, dostosowane do Waszych potrzeb. Z przyjemnością realizujemy plenery filmowe i fotograficzne, sesje narzeczeńskie oraz filmowe zaproszenia. 

Decydując się na nas, otrzymujecie pełne zaangażowanie i profesjonalne podejście do wykonywanej pracy. Z całkowitą odpowiedzialnością gwarantujemy, że każdy kadr będzie tworzony z myślą o Was i dla Was, byście w przyszłości niejednokrotnie wracali do stworzonych przez nas pamiątek.

Nie ograniczamy naszego obszaru działania. Uwielbiamy podróżować, więc wykonamy dla Was reportaż w każdym miejscu Świata  

Zapraszamy do kontaktu!

Video prezentacja

Lokalizacja

Wasze opinie

M Marcel 2021-05-11 17:50:12

Ocena: 5

Świetne zdjęcia

Tagi: Łódź, FotoVideo, Kamerzysta, Sesja Ślubna w Górach, Sesja Ślubna nad Morzem, Sesja Ślubna za Granicą, Filmowanie Wesela Dronem, Reportaż Ślubny, Filmowanie z Dwóch Perspektyw, Nowoczesne filmy ślubne, Sesja narzeczeńska, Sesja w plenerze, Teledysk Ślubny, Fotograf i Kamerzysta, Fotograf Warszawa, Fotograf Rzeszów, Fotograf Gdańsk, Fotograf Poznań, Fotografia ślubna Warszawa, Film ślubny Warszawa, Plener ślubny Warszawa, Filmowanie wesela dronem Warszawa, Krótki film ślubny Warszawa, Kamerzysta na wesele Warszawa, Fotografia ślubna Rzeszów, Kamerzysta na wesele Rzeszów, Film ślubny Rzeszów, Plener ślubny Rzeszów, Filmowanie wesela dronem Rzeszów, Krótki film ślubny Rzeszów, Fotografia ślubna Poznań, Kamerzysta na wesele Poznań, Film ślubny Poznań, Plener ślubny Poznań, Filmowanie wesela dronem Poznań, Krótki film ślubny Poznań, Fotografia ślubna Gdańsk, Kamerzysta na wesele Gdańsk, Film ślubny Gdańsk, Plener ślubny Gdańsk, Filmowanie wesela dronem Gdańsk, Krótki film ślubny Gdańsk

Powrót