Zapytanie
600... telefon
Wyświetleń: 6949


Średnia ocena: 5 z 2 głosów

Zobacz opinie

Ceny od

0 zł

FOTOBRZOSTEK

Specjalizuję się w reportażach ślubnych, sesjach plenerowych i rodzinnych. Ponadto wykonuję sesje ciążowe, portretowe i inne. Zdobyte dotychczas doświadczenie, pozwala mi na oferowanie usług na najwyższym poziomie. Jednocześnie nie pracuję w branży na tyle długo, by podążać utartymi ścieżkami. Wciąż mam świeże spojrzenie, na bieżąco śledzę zmieniające się trendy, a ponadto jestem otwarty na pomysły moich Klientów. Dzięki temu podczas sesji panuje luźna i wesoła atmosfera, będąca kluczem do naturalnie pięknych zdjęć. Choć w swojej karierze wykonałem już całe mnóstwo ujęć, za każdą sesją kryje się historia, którą piszą niepowtarzalni ludzie i wyjątkowe emocje. Właśnie dlatego jako fotograf ślubny nie mam szans narzekać na nudę. – I to właśnie kocham!  


Profesjonalna fotografia ślubna jest po to, aby fotograf realizujący Ślub lub inne zlecenie był osobą uniwersalną, nie tylko artystą, ale i dobrym rzemieślnikiem wiedzącym jaka jest jego rola w czasie uroczystości. Prestiżowe albumy robione ręcznie to jakość na najwyższym poziomie, które oferuję jak i moja osobowość otwartego człowieka z doświadzeniem.

 

Zapraszamy do kontaktu!  

Lokalizacja

Wasze opinie

K Kasia 2017-06-30 14:13:12

Ocena: 5

Dziękujemy za piękne ujęcia!!

I Izabela 2015-09-29 19:46:42

Ocena: 5

Mistrzostwo! Dziękujemy za cudowną współpracę i niezwykłe pomysły.

Tagi: Poznań, FotoVideo, Fotograf, Sesja Ślubna w Górach, Sesja Ślubna nad Morzem, Sesja Ślubna za Granicą, Sesja narzeczeńska, Sesja w plenerze, Fotograf Poznań, Fotografia ślubna Poznań, Sesja ślubna Poznań, Plener ślubny Poznań

Powrót