Zapytanie
606... telefon
Wyświetleń: 2309


Średnia ocena: 5 z 2 głosów

Zobacz opinie

Michał Rybczyński Fotografia - najlepszy fotograf na wesele

Nazywam się Michał Rybczyński i spełniam swoje marzenie – jestem fotografem. Uwiecznianie uroczystości ślubnych to dla mnie zaszczyt i wyzwanie.

Staram się dostrzec niepowtarzalność Pary Młodej i uwiecznić emocje towarzyszące jej w dniu ślubu. Spoglądam na nich i próbuję oddać w fotografiach cechy ich charakterów, pokazać jacy są teraz i jacy będą jutro. Widzę ich w drodze, zarówno w czasach dobrych i złych, w jakich będą trwać. Razem.

Nie ingeruję, staram się uwiecznić na zdjęciach ludzi w sposób autentyczny. Jestem zapraszany do utrwalenia bardzo osobistego, pełnego emocji, pięknego czasu w życiu młodej pary. Wiem, że jestem tam aby opowiedzieć historię, Waszą historię.

Poznaliście moją historię. Chcecie, abym fotografiami opowiedział Waszą?

Lokalizacja

Wasze opinie

S Sławomir 2021-09-02 13:51:14

Ocena: 5

Współpracowałem z Michałem na kilku uroczystościach, osoba godna zaufania.

A Arkadiusz 2021-06-29 14:21:37

Ocena: 5

Zdjęcia są po prostu rewelacyjnej a Michał to nie tylko świetny fotograf, ale też bardzo pozytywny człowiek, z którym współpraca to sama przyjemność! 😁 Jak tylko będzie jakaś okazja z pewnością zgłosimy się ponownie. Jeszcze raz dziękujemy za wspaniałą ślubną pamiątkę 🙂

Tagi: Chojnów, FotoVideo, Fotograf, Sesja Ślubna w Górach, Sesja Ślubna nad Morzem, Sesja Ślubna za Granicą, Reportaż Ślubny, Naturalna fotografia ślubna, Sesja narzeczeńska, Sesja w plenerze, Fotograf Poznań, Fotografia ślubna Poznań, Sesja ślubna Poznań, Plener ślubny Poznań

Powrót