Zapytanie
535... telefon

KIURU Visage

Poznań, Wielkopolskie,

535... telefon
Wyświetleń: 533


Średnia ocena: 0 z 0 głosów

Zobacz opinie

KIURU Visage

KIURU Visage Katarzyna Skowronek-Ajchstet Dyplomowana wizażystka i certyfikowana stylistka rzęs. Wielbicielka piękna i harmonii.

Laureatka licznych konkursów. Najważniejsze z nich to: I Miejsce „Polski Makijaż Ślubny” oraz I Miejsce „Eyeliner w roli głównej” w Mistrzostwach makijażu Luizy Lenartowicz - Szkoła Wizażystów Stagecolor cosmetics.

Specjalizuje się w spersonalizowanym makijażu beauty oraz makijażu ślubnym. Stylizacje rzęs wykonywane przez KIURU Visage, to kolejny krok w stronę doskonałości, przy jednoczesnym zachowaniu naturalności i harmonii.

Posiada duże doświadczenie w licznych sesjach zdjęciowych, plenerach fotograficznych, pokazach mody, szkoleniach z wizerunku oraz indywidualnej pracy z klientem.

Współpraca z KIURU Visage to gwarancja profesjonalizmu, zadowolenia i satysfakcji.

Luiza Lenartowicz o KIURU Visage:”Katarzyna Skowronek-Ajchstet "Kiuru" muzyk, wizażystka, nasza słuchaczka, w iście melodyjnym stylu pracuje ze swoimi modelkami i klientkami. Kiuru wczuwa się w atmosferę i dodaje każdej sesji swojego wyjątkowego zabarwienia. Tworzy klimat, który bawi, uspokaja i odświeża, inwestuje dobrą energię w duszę człowieka, co widać na jej pracach. Każda Poznanianka powinna to przeżyć. Cieszę się Kasiu, że się spotkałyśmy! LUIZA Lenartowicz Luiza Lenartowicz Szkoła Wizażystów, Stagecolor Cosmetics.”

Zapraszamy do kontaktu! 

Lokalizacja

Wasze opinie

Tagi: Poznań, Ona i On, Fryzura i makeup

Powrót