Zapytanie
17... telefon

Hotel Atena

Przemysłowa 67, Mielec, Podkarpackie,

W pobliżu: Dębica, Kolbuszowa

17... telefon
Wyświetleń: 1723


Średnia ocena: 0 z 0 głosów

Zobacz opinie

Liczba gości

od 20 do 300

Marzycie o nietuzinkowym lub tradycyjnym weselu?

Jesteście we właściwym miejscu.

Zapraszamy do miejsca o wyjątkowym charakterze, które łączy w sobie elegancje i ducha tradycji. Właśnie w nim zorganizujemy wam ten wymarzony ślub i przyjęcie weselne, TAK tym miejscem jest Hotel Atena****

Ceremonia ślubu jest jednym z tych najważniejszych dni w naszym życiu. Wszyscy pragniemy, aby te chwile były idealne, romantyczne i niezapomniane. Zanim sobie powiecie sakramentalne TAK musicie rozpocząć planowanie tego wymarzonego dnia dużo wcześniej.

Zespół hotelu Atena rozumie jak doniosły jest ten dzień, nasza profesjonalna obsługa pozwoli Wam się cieszyć wszystkimi momentami przyjęcia weselnego a my doświadczeni konsultanci pomożemy wam zaplanować każdy szczegół i z przyjemnością będziemy wam w tym ważnym dniu towarzyszyć.

Jesteśmy do waszej dyspozycji.

Hotel Atena **** to nie tylko doskonały wybór lecz świetna lokalizacja- serce miasta, trzy sale weselne komfortem pozwolą na zorganizowane wymarzonego przyjęcia w każdej formie, od 20 do niemal 300 osób. Każda z nich daje możliwość stworzenia wyjątkowego klimatu. Dysponujemy 43 pokojami o standardzie 4 **** hotelu oraz 15 pokojami o standardzie 2 ** hotelu co daje nam 130 miejscami noclegowych. Przestronnym parkingiem, dużym placem zabaw dla dzieci usytuowanym przy Sali bankietowej, dwiema salami mogącymi się przeobrazić w sale na animacje dla pociech oraz Klubem Squash I Strefę Wellness.

Zapraszamy do kontaktu!

  • Noclegi
  • Okrągłe stoły
  • Ogród
  • Parking
  • Catering

Video prezentacja

Lokalizacja

Wasze opinie

Tagi: Mielec, Lokale weselne, Hotele, Wesele i Ślub w Plenerze, Wesele z Noclegiem, Obiady Weselne

Powrót