Zapytanie
791... telefon
Wyświetleń: 1457


Średnia ocena: 0 z 0 głosów

Zobacz opinie

Ceny od

5000 zł

Dawixfilm

Specjalizujemy się w filmowaniu i fotografowaniu: ślubów, wesel, studniówek i sesji plenerowych.
Ponadto obsługujemy wszelkiego rodzaju inne wydarzenia i uroczystości np. imprezy plenerowe, filmy promocyjno-reklamowe, reportaże, teledyski, filmy dokumentalne i fabularne. Oferujemy również inne usługi z zakresu produkcji filmowej i fotografii.

Podczas wykonywania zleceń korzystamy z profesjonalnego sprzętu: kamery, bezlusterkowca, lustrzanki. Korzystamy również z profesjonalnych systemów stabilizacji. Zapis cyfrowy w jakości 4K i Full HD daje gwarancje najwyższej jakości obrazu.

Nasza oferta dodatkowo wzbogacona jest o filmowanie i fotografowanie z powietrza za pomocą drona w rozdzielczości 4K i Full HD. Film z lotu ptaka daje niepowtarzalne ujęcia. Do zleceń wykorzystujemy profesjonalny sprzęt ze stabilizacją kamery, dzięki czemu filmy i zdjęcia są w najwyższej jakości.

Podejmujemy się wielu zleceń i we współpracy z klientem staramy się aby był on w pełni zadowolony z efektów naszej pracy.
Do każdego zlecenia podchodzimy z pasją, sercem i pełnym zaangażowaniem.

-Nasz zespół tworzy dwóch braci po szkole filmowej.
-Posiadamy uprawnienia (Świadectwo kwalifikacji UAVO VLOS) wydane przez Urząd Lotnictwa Cywilnego, umożliwiające filmowanie i fotografowanie z powietrza.
-Posiadamy uprawnienia wydane przez Kurię Archidiecezji Włocławskiej, umożliwiające filmowanie i fotografowanie w czasie uroczystości kościelnych.Video prezentacja

Lokalizacja

Wasze opinie

Tagi: Włocławek, FotoVideo, Kamerzysta, Artystyczny film ślubny, Nowoczesne filmy ślubne, Naturalne filmy ślubne, Teledysk Ślubny

Powrót