Zapytanie
+48... telefon
Wyświetleń: 1708


Średnia ocena: 5 z 4 głosów

Zobacz opinie

Cześć!

Jestem Dorota i mam supermoc. Moc tworzenia ślubów inaczej. Z mocnymi i personalizowanymi akcentami. Nie lubię banalnych i powtarzalnych projektów. Każda uroczystość jest nową historią. A ja bardzo lubię snuć opowieści. 

Jeśli marzy Ci się uroczystość inna, niż wszystkie. Jeśli chcesz, aby odzwierciedlała Wasze charaktery, upodobania i temperamenty - napisz lub zadzwoń! Pomysłów mam mnóstwo, a i energii do ich realizacji mi nie brakuje. Przecież nigdzie nie jest powiedziane, że wesele musi być w kolorze rose gold!

Video prezentacja

Lokalizacja

Wasze opinie

W Wawrzykowski Team 2022-02-07 10:36:05

Ocena: 5

Współpracowaliśmy z Dorotą jako jej usługodawcy i polecamy jej usługi. To wedding plannerka z nieszablonowym podejściem do wesel, która zrobi wszystko, by marzenia jej par się urzeczywistniły. Bardzo dba o jakość, ale także o dobrą atmosferę. W końcu to jest taki dzień, że wszystko musi być dopracowane. I z Dorotą takie jest!

P Paulina 2020-09-10 16:18:34

Ocena: 5

Fantastyczny kontakt, otwartość na pomysły i pełen profesjonalizm na każdym etapie! Serdecznie polecam.

A Agata 2020-07-05 18:34:01

Ocena: 5

Pani Dorota jest wspaniałą organizatorką, potrafi dopasować do siebie wiele elementów imprezy, które finalnie tworzą niesamowitą całość. Gorąco polecam!

A Anna Strągowska 2020-05-26 08:44:01

Ocena: 5

Architekci planowali na moje zlecenie przyjęcie niespodziankę dla brata. Mega profesjonalna obsługa. Wszystko dopięte na ostatni guzik. Dopilnowane w każdym calu. Niestety jestem już po ślubie, ale gdybym miała jeszcze raz planować wesele - powierzyłabym to Architektom w całości i bezapelacyjnie! Dzięki!

Tagi: Warszawa, Oprawa, Konsultant ślubny

Powrót