Zapytanie
608... telefon


Średnia ocena: 5 z 3 głosów

Zobacz opinie

Gosia Foto - najlepszy fotograf na wesele 

My: Gosia i Robert jesteśmy małżeństwem. Jesteśmy zgranym rodzinnym duetem (pod warunkiem że mąż robi tak jak każe żona... bo inaczej może być źle). Taka sytuacja powoduje, że bez problemu ze sobą współpracujemy. Łączy nas pasja, którą mamy okazję przekuć ciekawe zajęcie. W naszej pracy stawiamy na dwie najważniejsze kwestie – jakość i czas.

Gosia to jakość obsługi, logistyka i kobiece oko przy obróbce zdjęć, jakość realizacji zlecenia, zabezpieczenie danych ( Waszych zdjęć ), miły kontakt, a w wypadku dużych uroczystości drugi fotograf. Do tego pilnuje czasu realizacji zlecenia, abyście mogli jak najszybciej cieszyć się upragnionymi zdjęciami ślubnymi.

Robert. Pierwsze zdjęcie popełnił w latach siedemdziesiątych. To było dawno temu. Dostał Aparat na kliszę Druh – Synchro od Babci . Dwanaście klatek na których powstały zdjęcia samochodów zrobione przy ulicy. Przez przypadek osiągnięty efekt zatrzymanych w kadrze jadących samochodów i rozmazane tło nadające dynamikę zdjęciu... ale o tym dowiedział się dwa tygodnie później odbierając odbitki z pracowni fotograficznej. Był zafascynowany...I tak go to wciągnęło, że zostało do dziś...
Dziś ma ponad czterdzieści lat (to „ponad” stale rośnie... niestety). Facet, który ma za sobą ponad 30 lat praktyki fotograficznej. Złośliwi twierdzą, że pierwsze zdjęcia zrobił w jaskiniach (dziś nazywane malowidłami naskalnymi), a ślady jego fotografii odnaleźć można od Skandynawii po Egipt. Żeby oszczędzić pytań: Robert nie znał osobiście Tutanchamona, ale fotografował jego złotą maskę pośmiertną w Muzeum w Kairze.

Po naszych doświadczeniach z Parami Ślubnymi wiemy oprócz jakości która jest poza wszelką dyskusją, liczy się czas. Proponujemy maksymalny czas do 14 dni na dostarczenie Wam Gotowego Reportażu. To dla nas priorytet.

Lokalizacja

Wasze opinie

M Marta 2024-02-14 09:25:02

Ocena: 5

Polecam w 100%. Szybka realizacja zdjęć z sesji ślubnej i plenerowej. Cudowna atmosfera, która rozładowała towarzyszący stres 😁 bardzo miło i bardzo profesjonalnie.

A Ania 2023-09-02 21:13:21

Ocena: 5

Polecam bardzo. Cudownie ludzie. Robią super klimat. Czułam się jakbyśmy bardzo długo się znali. Bardzo szybka oprawa zdjęć i cenowo ok.

A Agnieszka 2021-09-02 13:58:40

Ocena: 5

Świetny kontakt, reflektowanie sugestii klienta, dużo pomysłów na zdjęcia, szybka realizacja i cena rewelacyjna 😁

Tagi: Bydgoszcz, FotoVideo, Fotograf, Sesja Ślubna nad Morzem, Reportaż Ślubny, Sesja narzeczeńska, Sesja w plenerze

Powrót